Rašyti komentarą...
laimės tie, kurie patiks balsų skaičiuotojams.
Zuokas laimės, pagrindinis meras kur vilniaus paslaugų kainos nuolat mažėdavo!!!
Nugalės blogis. Ir aš rytoj balsuosiu už blogį. Tikiuosi, kad laimės mano pasirinktas blogis.
Mažesnis.
Akivaizdu bus Benkunskas su Benkunskiene ir Šimašius,pareigų pervadinima čia nieko nekeis,Kai Vilnius su visa savo agitbrigada ,ministerijomis ,armija valdininkų pajungti tik kpartijai ,kuri valdo visus Lietuvos pinigus kitiems čia realiai nebus vietos.
Ben Skunsko atveju renkame ne merą o konservatorių tarybą. Jų modelis žinomas - niekas už nieką neatsako, nėr su kuo komunikuoti, darau ką noriu. Plius - milijardas Vilniečių mokesčių konservatorių partijai. Ar mums to reikia?
rinkimai , rinkimai tai blefas partijos nori pastatyti savus , tad jokio skirtumo , ar Rusijoje rinkimai ar Lietuvoje rinkimai ar Ukrainoje rinkimai - , ar Latvijoje ar Estijoje visur vienodi visur norima pastatyti tik savus pagal partiją o tas statytinis ar sugebės atlikti gerai savo darbą pagal einamas pareigas -niekam tas nerupi bagal šukį mes savo žmogų pasodinome i kėdę ir žmoneliai žinokitės jai nebe mūsų reikalas - žinokitės
Šurajevas-Tapinas-Jakilaitis
@Valdovai tik čiulpajevo performansams.
Rinkimai Lietuvoje ir Rusijoje ar Baltarusijoje nematau skirtumo ,putinas, lukošenka,Nausėda,, šimonytė,,lanzbergis,,parodykite kur kas skirsis mano nuomonė .
Balsavimas ne i tuos klausimus... Ar tiki esama tinkama rinkimų sistema balsuotojų dauguma?

Skaitomiausios naujienos
Į viršų