Rašyti komentarą...
Prakeikti Degeneratai rinksis majauską. jiems niekšai valdžioje, kuriama velniava - patinka. Gerai - kad jiems sugrįžta ta velniava asmeniškai ir jų artimiesiems, kaip ir majauskui - žudosi, skiriasi, psichiatrinėse voliojasi, onkologiniai susirgimai kankina. Jų pasirinkimas.
Benkunskas Šimašiaus dešinioji ranka, Raskevičius taip pat pratęs Šimašiaus darbus, na ir plius visą Vilnių vaivorykšte pavers
Biškį pritvojo mane per radiją išgirsta Europos Komisijos reklama. Ten buvo sakinys: "esi už demokratiją, bet neini į jokius kompromisus klimato kaitos ir aplinkosaugos klausimais..." Tas "bet" daug ką pasako. Neomarksistai nori pažaboti demokratiją dėl "didesnio gėrio". Ir esama valdžia yra atsidavę žabotojai. Jie turi misiją ir ta misija tikrai nėra rinkėjų pamaloninimas. O aš nesu mazochizmo (kaip ir kitų nukrypimų) gerbėja. Todėl aš siūlau rinktis tuos, kas už demokratiją be jokių "bet". Tarp šių dviejų tokio nėra nė vieno. Jau atleiskit, jei ką įžeidžiau.
#my-koliukas nerimsta, blaškosi, siuntinėja savo informaciją maniakiškai feisbuke, e-meilais, skambučiais. dirbs ir rytoj, nors negalima, bet jam ant taisyklių nusispjauti, keip ir ant visų rinkėjų ir rinkimų. jam reikia išdurti vilniečius, toks ji projektukas - atimt pinigėlius, atimt garbę, atimt sveikatą, atimt sąžinę - visi vilniečiai turi tapti tokie kaip #mee-koliukas.
išmintingus, gudresnius ir profesionalesnius už save. Kaip ir atsitiko Majauskui. Jis būtų geresnis net Šimonytės vietoje. O kas tas Benkunskas, kas trukdė jam dirbiti iki šiol, net juokas nebeima. Apie kitus, tuo labiau Zuoką - savižudybė visam Vilniui. Parodė "Abonentas" kas jis toks. Nebent Rasa, gal pagaliau patikėkim moterim.
klastotojaI ramūs , kad vienas pedopartijos atstovas tikrai bus finale?
Majauskas normaliausias, bet ir del Benkunsko neverkciau, svarbu p y d a r a s arba ruslenkis nebutu
Benkunskas pučia tą pačią dūdą ,o Majauskas pasipriešina. Tai kokio bukumo klausimas?
Tik už Raskevičių,kad Vilnius būtų pilnas. džiugesio,
@m Pedofilinio džiaugsmo tau maža?

Skaitomiausios naujienos
Į viršų