Rašyti komentarą...
Kai rašote komentarą, būtinai patys jį perskaitykite! Raskite vardą tinkamą tam, kuris jį parašė! Manau sunku bus save padoriai įvertinti, nes sjaityti šlykštu, baisu ir labai gėda
@Myliu Tėvynę Tai pirma ko savo vardo nekeverzoji, galėtum ir gyvenamąją vietą nurodyti, kad būtų galima tau i veidelį nors dirstelet,ir įvertinti, ar kokybišką megstą beretę nusumezgei
Labai baisu skaityti komentarus, jurie yra perpildyti pagiežos ir grasinimų valdžiai, konkretiems politikams! Nematome agresoriaus ir siaubo, kurį jis sėja atėjęs į svetimą žemę,,,, kur mūsų pilietiškumas, supratimas kas vyksta? Nejaugi visai protą pyktis užvaldė! Tikrai nemaniau, jad lietuvije tiek baisių žmonių,,, nuvažiuoti į Ukrainą, savo akimis pamatysit, kas tikrasis priešas, sugriovė šalį ir žmonių gyvenimus! Praregėti kviečiu tuos, kas seja pyktį, neapykantą ir kursto nesantaiką savo šalyje, kai turetume buti ypač vieningi ir susitelkę! Na o tiems, kurie konkrečiai įvardija politikus, su kuriais tarsi turi būti susidorota, linkiu pagalvoti, ko jūs siekiate? Tikrai Lietuvai jūs stipriai kenkiate, kustydami nesantaiką
@Dalė Nebesskiesk nesąmonių. Ukraina pati prisiprase, ka sėkmingai ir Lietuva daro su broileriu priesaki. Rusų kantrybė nebegaline.
@Dalė Pyktys ir neapykantai negerai, bet kas zudo ir negerai daro. Todel as nepalaikau ukrainos, nes jie zudo. As jiems siulau pasiduoti, nezudyti, pastiketi Dievu kas su jais toliau bus. Svarbu paciam nedaryt barbarysku veiksmu, o ne ziuret kodel kiti daro, o as ka negaliu? Reikia pradet nuo saves, o kiti spres savo likima, kiekvienas turi uz save atsakyti. Metas augti, nesiilgti kaip vaikui...
Šauniausias Lietuvos raudonikis, vyrkomsomolcas "patriotu" atgimė
1.„Jei laisvė iš viso ką nors reiškia,tai ji reiškia teisę pasakyti žmonėms tai, ko jie NENORI girdėti“ (Dž.Orvelas)
2.“ 5 procentai visuomenės mąstantys, 15 procentų galvoja, kad mąsto, o likusieji 80 procentų net bijo mąstyti“ (Bernardas Šo)
3.Visiškai nesvarbu,kas balsuoja ir kaip balsuoja-
svarbu, kas balsus skaičiuoja.
4.Lojalumas-nebuvimas būtinybės mąstyti.
5.Mirti už kažkieno idealus yra daug lengviau,nei gyventi pagal juos.
6.Auksinė taisyklė-kieno auksas, to ir taisyklės.
7.Jei nori nugalėti priešą-išauklėk jo vaikus.
(Kinų patarlė)
8.„Revoliucijas pradeda idealistai, tęsia kriminalistai, o baigia karjeristai.“(Dantonas)
9.Kas kovoja,gali pralaimėti, kas nekovoja—tas jau pralaimėjo.
10.Geriausias būdas pavergti žmogų-be paliovos jį laisvinti.
11.„demokratija yra blogiausia iš visų galimų santvarkų,kurioje hienos valdo asilus.“(Aristotelis)
12.Propaganda yra veiksminga, jei klausome, kas ką čiulba ir tampa bereikšmė, kai pamatome, kas ką lesa.
13.„Istorija-tai kekšė, atsigulanti po nugalėtoju“ (Napoleonas)
14. -Kodėl JAV nebūna valstybės pervesmų?
-Nes ten nėra JAV ambasados.
15.Lietuva yra antra šalis pasaulyje pagal korupciją tik dėl to, kad davė kyšį, jog nebūtų pirma.
16.agresorius yra tas, kuris užpuola kokią nors valstybę anksčiau už Ameriką.
17.„Jeigu rinkimai ką nors keistų, jie jau seniai būtų uždrausti“. (Markas Tvenas)
18.„Daug lengviau yra žmones apgauti, nei po to įtikinti juos, kad šie buvo apgauti“(Markas Tvenas)
19. „Nori kontroliuoti opoziciją? Įkurk ir vadovauk jai pats.“ (V.Leninas)
20. VSD= KGB+CŽV+MOSSAD+ konservai.
21.Kiaulės kūnas + vištos smegenys + šuns lojimas = kiauLinas Linkevičius
22.Didžiausią abejonę sukelia būtent DRAUDIMAS abejoti.
Tektu rinktis Rusai ar jankiai Lietuvoje ?.
Tai 10 kartu geriau Rusas nei susiktas kirsintojas jankis
@Na jei jau Žinoma, nes tu esi iš vertuchajų giminės ir kitus matai tik zekais. Bet pasaulis keičiasi ir pačiam teks pratintis būti zeku, jei pasiseks. Jei nelabai, tai tabaluosi kur ant šakos ar šunys grauš kaulelius, kaip ir daugeliui daugeliui tavo brolelių Ukrainoj.
Vel kenkia Lietuvai . Anukas vykdo seno ozio kersta Lietuvai jog jo nenori zmones matyti kaip valdovo .
Nors SENAS OZYS IR BUVO N I E K A S
tik OZYS taigi turi toki titula kas buvo
jei ruskiai nesugeba įveikti Ukrainos, tai pradėti karą su NATO narėmis turėtų būti jai tiesiog beprotiška, nes tai būtų galima laikyti pretekstu pulti pačią rusiją iki visiško sužlugdymo, kad būtų panaikinta bet kokia grėsmė. O tų pretekstų yra ir taip ne vienas - grasinimai branduoliniu ginklu ir kiti nepatikslinti. Reiktų ir pasinaudoti naftos ir dujų tiekimų apribojimais visiškam ir nedelsiamam jų pirkimui, nes nėra jokios logikos finansuoti agresorių keleriopomis kainomis, taip pat penėti ES didžiųjų valstybių biznio sukčius. Neištiktų jokia tragedija, nes tas scenarijus jau buvo ir niekas nežlugo. Pirkit iš Venesuelos ir Afrikos šalių - naftos yra daug daugiau nei reikia. Antra, yra proga pradėti gyventi racionaliai - mažinti neracionalias energijos sąnaudas visose srityse. Dabar dirbtinai palaikome centralizuoto energijos tiekimo įmones, kurioms sukurti įstatymai saugoti juos nuo konkurencijos (negalima pasirinkti kitos nei nustatyta energijos rūšies bei tiekėjo arba pasirinkimas elektros tiekėjo iš karteliškai patvirtintųjų sąrašo ir mokėti už energijos perdavimą skirstytojui). Vienu žodžiu "nachlebnikų" eilės, tad reali kaina tesudaro mažą dalį pardavimo kainos.
@Taupusis Tai Rusija ir nenori įveikti Ukrainos. Jai norėtu jau senai naikintuvai ir dronai skraidytu virs Kijevo arba tiesiog paleista raketike. Bet yra kitoks tikslas. Vienas is jų minimizuot civiliu aukų skaičių, kitaip jie tiesiog visa Ukraina subombarduotu ir tiek žinių.
@Nesveikas Nors vienas sveikai mąstantys
@Nesveikas Vėl kliedi? Numušta per 220 lėktuvų, per 1480 tankų laužynan, šarvuočių irgi per 3400, malūnsparnių apie 180 štukų. JauKijevą užėmėt per tris paras, tik ko tai bėgdami palikot laukuose nesuskaičiuojamą savo kareivų lavonų vilkams ir šunims. Anie, žinia, patenkinti, nutuko, o jis, mat giriasi, kad "rusai tai o ho ho". Taip, lavonus barstyt, savus ir civilių, žudyt ir vogt, prievartaut beginklius jūs didvyriai. Tik nuo ukrainiečių artilerijos dvesiat, kaip šunes. Neužilgo bėgsit taip greitai, kad Moskva liks už nugarų toli toli, tiesiai kinams į rankas. O tiems trašų reikia. Tai kaip su ta "nepobedimaja"? A, gal jau kelnės pilnos, ar dar ne?
baikit vieną kartą, juk nukentės paprasti žmonės sėskit ir šnekėkitės ponai valdžia.
Reikia saugoti musu didiji laiva, kad nebutu sulaikytas "iplaukes i Rusijos vandenis"
O gabrieliuko veiksmus lengva paaiskint? Po kinijos patupejo kelis menesius tyliai, dabar vel islindes driokstelejo. Kas jam dave teise visai Lietuvai kenkt? Kas jis toks?
@Almas Jis URM ministras, o tu kas per slavejas?
@Keliautojas laiku Jis ruskas trolis. Iš ko gyvens, jei nemeluos ir nedergs.
@Algis
Nemokamai laižote subinskyles? Palaukit pasibaigs karas atvažios čia "azov" nacistu "herojai" Galėsite jiems ir nučiulpti dar.
@Jums skirta Mes kartu eisim tokiems, kaip tu, statyt kartuves ir jus po vieną ar kelis, po nuosprendžio, siūsti pragaran. Kaip manai, jums patiks?
@Keliautojas laiku O tu kas? VATNYKAS, apsimetes ,,patriotu,, DDD
Į viršų