Rašyti komentarą...
Koncervatorius kuo greičiau pirdolint o tai karą sukels anūkas. Bupročiai.
Aš taip pat manau kad jų rinkimų rezultatus suklastoti yra
@As Taip gali manyti tas, kuris pats ką nors, kada nors klastojo.
Prezidente, išnaudokit savo įgaliojimus pilnai. Seimo daugumai ir Šimonytės vyriausybei reikia smogti, kad niekada neatsigautu!
Lietuvoje nesustabdomai toliau vykdomas zmoniu genocido nusikaltimai . Cenzura jau kaip ir rusijoj ar baltarusijoj . Navalnas stalinistiniu zmoniu kankinimo ir naikinimo nebaudziamas faktas ,,tai lietuvos veidas fakte.
Berniukas grizes is darzelio namo klausia tevelio jono -teveli kas tai yra pedofilas , nezinau sako tevelis paklausk dede gitano , berniukas klausia dedes gitano kas tai yra pedofilas , dede gitanas sako na gal tai kai moteris mylisi su moterimi , o gal berniuk paklausk pamotes dalios , berniukas klausia pamotes dalios kas tai yra pedofilas , pamote dalia sako berniukui na gal tai kai vyras mylisi su vyru tikriausiai , o gal tu berniuk paklausk darzelio aukletojos . Berniukas suprato kad jam meluoja ir dede gitanas pamote dalia ir darzelio aukletoja...
Pamatysim kada ryte atsikėlė, kad konservai visa konstitucija bus pertvarkė savo naudai, o su prezidentu bus padaryta, kaip su Paksu, ar neateis toks laikas, kai sovietai sakė "atėjo Leninas visiems laikams" panašu, kad tk nepriklausomybės laikais panašiai neivyktu"atejo konservatoriai visiems laikams, pamenu buvo jų partijoje tokia veikėją berods ir dar ministrė finansų buvo, sakė konservatoriai atėjo į valdžią ilgam, tikėkimės to neivyks
@Sramas Tai ta Žalimunyna ir laiko
Kadenciją jau metai kaip pasibaigus ir opozicija tyli.
@Sramas Neklystu, tikriausiai, esate senas nomenklatūrininkas, prisiminęs tokius senus laikus.
Prezidentui reikia kuo greiciau paleisti si seima,kol neivede Rusijos ir Baltarusijos rezimo.
2007 m. spalio 15 d. Seimo komisija patvirtino konservatoriams nepalankias išvadas. Jose konservatoriai siejami su J. Abromavičiaus nužudymą organizavusia ir vykdžiusia teroristinės organizacijos požymių turinčia grupuote bei kaltinami darę spaudimą teisėsaugos institucijoms, tyrusioms nužudymą.
@Lk Taip pat ir prie Pociūno žuties ...Ir ten ju ausys kyšo...
Tegul konservatoriai per daug neissigalvoja.Runkeliai ir sunauja dar turi sakiu.Jei reikes mes iseisime kaip Baltarusijoje ginti savo isrinkta prezidenta.Daug noredami konservatoriai liks prie suskilusios geldos.
@Pensininkas Griebk sakęs kol dar griebesi ir pirmyn i Balarusija repeticijai
@Pensininkas Nuo ko ruošiatės ginti Prezidentą?
Labai paplito užsakomieji straipsniai prieš konservatorius. Matyt pelninga. Ir samdyti komentatoriai tada turi ką veikti formuodami klaidingą "nuomonę". Matyt kitos temos taip "nekabina" primityvios liaudies :) O ką nors rimtesnio parašyti "nekabina" "žurnalisto" smegenukės...
@Rimas o kas blokuoja nepatinkančias nuomones straipsniuose, komentaruose, kur rašoma ne pagal konservus , ''laisviečius'' , ar tai teisėta, tai demokratiška ?????? Tai teisinga ??? Tai sąžininga ???
Į viršų