REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Policijos pareigūnai gavo grėsmingą pranešimą, kad daugiabučio koridoriuje siautėja peiliu ginkluotas vyriškis. Į įvykio vietą kartu su jais nuvyko ir TV3 laidos „Farai“ operatorius.

Policijos pareigūnai gavo grėsmingą pranešimą, kad daugiabučio koridoriuje siautėja peiliu ginkluotas vyriškis. Į įvykio vietą kartu su jais nuvyko ir TV3 laidos „Farai“ operatorius.

REKLAMA

Atvykus nurodytu adresu kieme šunį vedžiojanti moteris ranka parodė kryptį, kur vyko konfliktas.

Privažiavus arčiau, ramiai žingsniavęs vyriškis, išvydęs tarnybinį policijos automobilį, pasileido bėgti, tačiau sprintas baigėsi sulaikymu.

„Viskas gerai, nebijok, aš nesipriešinsiu. Labai pavargau, nesipriešinu“, – policijos pareigūnui nusprendė pasiskųsti bėglys.

Sulaikytasis pasakojo, kad buvo namuose ir jokio peilio neturėjo, o bėgo iš baimės.

„Bijau jūsų“, – teigė vyras.

Išvydus daugybę metų dirbančio pareigūno veidą, bėglį staiga ištinka šimtaprocentinis atvirumas.

„Aš tave pažįstu, senas policininkas. Aš tave visada matau – tu geras. Su tavimi aš galiu kalbėti. Aš norėjau užeiti, nieko nenorėjau blogo, bet manęs neįleido, todėl daužiau į duris.

REKLAMA
REKLAMA

Jūs važiavote, aš visur bėgu. Aš jau kelerius metus nuo jūsų bėgioju. Keturis metus bėgioju, o ką žinau, kodėl aš bėgioju. Atsėdžiu, vėl bėgu, atsėdžiu, vėl bėgu“, – detales bandė pasakoti vyras.

REKLAMA

Kartu su sulaikytuoju buvo grįžta į konflikto vietą. Pranešėja nurodė, į kurį butą bandė patekti vyriškis.

„Čia mano dėdė, o butas mano senelių, jo tėvų. Nežinau, ko jis nori. Pradžioje sakė, kad atidaryčiau langą pasikalbėti, bet aš nedariau, nes šiandien buvo jis čia įbėgęs, pasiėmė peilį ir išbėgo“, – teigė buto duris pravėrusi šeima.

Buto gyventoja giminaičio norų ir elgesio nesupranto. Pokalbio metu paaiškėjo, kad vyriškis prieš kelias valandas buvo užėjęs į butą, pasičiupo peilį ir išėjo. 

REKLAMA
REKLAMA

Tuo metu sulaikymo patalpoje sėdintis pilietis vėl įsisiautėjo – pasipylė grasinimai ir įžeidinėjimai. Vyriškis netaupydamas jėgų spardė sulaikymo patalpos sienas ir duris. 

Nukentėjusieji spėjo įrašyti dienos metu vykusį pokalbį su įsiūčio apimtu giminaičiu, kuriame aiškiai girdėti grasinimas susidoroti, todėl ji nusprendė rašyti pareiškimą.

Vežamas iki komisariato sulaikytasis negailėjo komplimentų pareigūnui, tačiau šis tik nusijuokė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Pirmą kartą matau šį žmogų“, – sakė policininkas.

Į komisariatą atvežtas vyras nusprendė dar kartą prisiminti savo bėgimus nuo policijos.

„Aš labai impulsyvus žmogus. Aš visada bėgau – aš Ispanijoje bėgau, Anglijoje bėgau ir Lietuvoje bėgu. Aš visur bėgu“, – aiškino sulaikytasis.

Komplimentus pareigūnui galite išgirsti reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

Laidą „Farai“ žiūrėkite kiekvieną ketvirtadienį 19:30 per TV3 televiziją.

Straipsnis parengtas pagal TV3 televizijos laidą „Farai“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų