Rašyti komentarą...
kodel buvo nusleptas, antras padangu degimas, ir kodel leidot tai paciai imonei, veikti toliau, tuo labiau ,kad jokios baudos imone negavo.
siuo metu tam paciam angare kaupiamos padangos, laukiat trecio gaisro?
kokie cia interesai?
Meras turi formuoti tikslus ir uždavinius savo pavaldiniams. Ne mero reikalas būti ūkvedžiu ir tiesiogiai prižiūrėti atliekamus darbus. Tačiau šiandiena matome, kad daugelis mūsų išrinktų merų yra nekompetetingi jais būti, nes jų kvalifikacija ir kompetenciją yra labai apgailėtinos. Tad užsiima ne savo darbais, važinėja po objektus, neva tikrina darbų kokybę, renka atkatus ir kyšius, rūpinasi kitais ūkio reikalais, o mero tiesioginius darbus dirba savivaldybės taryba ir administracijos direktorius. Tad pagaliau gal vis dėlto bandykime mera padaryti tikru vadovu įstaigos ir iš jo pareikalaukime realios atsakomybės už įstaigos veiklą. Manau tam atėjo laikas.
Reikes tiltus remontuoti, o cia jau babkes................
Česiulis apsimetinėja tik dabar atsibudęs. Atsisakyk mero. Čia ne tik piarintis reiks, bet ir padirbėti.
Klausimai suformuluoti tendencingai ir be supratimo apie vadovo vaidmenį.
Vadovas turi brėžti organizacijos viziją ir strategiją, nes iš to formuojami veiklos planai. Kartu turi spręsti einamuosius reikalus, nes jis tam TURI ĮGALIOJIMUS.
O jei vadovas nepropaguoja savo organizacijos tai visi jo ir organizacijos darbai lieka pilkumoje/rūke.
Kam reikia dirbtinai ir tarsi pasufleruojant atsakymus supriešinti vadovo veiklas? Vizija arba šiukšlynai.....žvaigždė ir reklamavimas...arba vizijos, arba šiukšlynai...
Labai PRIMITYVI minties TRAJEKTORIJA.....
Kodėl nepakvietė konservatoriaus Vyšniausko kuris kūrė šiuos įstatymus ir su nieko neketino,,,? Kam naudingas chaosas savivaldybėse, matyt noras yra reguliuoti iš viršaus, nes tai jau yra buvę, ir seni cirkai grąžinami.
@Bb "Objektyviausias" Lietuvos žurnalistas Jakilaitis konservatorių , kurie neturės ką atsakyti apie savo blogus darbus, į savo laidas nekviečia. va, jei tokį idiotišką įstatymą būtų sugalvojęs koks "valstietis", va, tada tai jau jis būtų paklausinėtas, neleidžiant net kaip reikia atsakyti.
Keistoka klausytis: šie merai nežino, ką jie turės veikti. Žinoma, reiks dirbti, per maža bus sėdėti fb ir mėgautis dėmėsiu. Nauji įgaliojimai- najos atsakomybės. Pasibaigė plepėjimo laikas.
@Valius Įdomiausia, kad PATYS ėjo vėl į merus, niekas per jėgą nevarė. O kai išrinko, ima inkšti, kad va, dabar tai negalės normaliai dirbti, reikės vienam suktis, už viską atsakyti

Skaitomiausios naujienos
Į viršų