Rašyti komentarą...
apsiko lietuva,sugriove ir toliau griauna ekonomika,
tai nusikalteliu valdzia kuria reikia teisti,nes privalo atsakyti uz savo darbus
Yra pasiulymas naujam seimui , patraukti baudziamojon atsakomyben sia vyriausybe bei arestuoti ju seimos turtus valstybes baudai bei atimti pilietybe be teises atstatyti
Pirmoje eileje anukelis bei simonyte
Tik darykit greičiau tuos rinkimus. Tada greičiau baigsis jūsų nusikalstama veikla prieš valstybę, tautą, kalbą, šeimą.
Panašu, kad rinkimai konservatorių jau neišgelbės. Jau labai daug kur jų veiksmuose matoma vadovaujanti maskvos ranka, ir net konservatorių fanams kyla klausimas, kodėl bet kurie valdančiųjų veiksmai galutiniam rezultate padaro žalą Lietuvai ir tampa naudingi maskvai.
Aš manau, kad jie sutartinius įsipareigojimus jau įvykdė. Ką galima pasakyti apie vyriausybę, kuri leidžia Lietuvos sostinėje, ant Gedimino pilies iškelti kitos tautos vėliavą... Jau seniai nėra pagarbos Lietuviams šioje žemėje.
Kodėl niekas už nieką neatsako. Kam tos manipuliacijos. Dirbkite garbingai iki kadencijos pabaigos.
Išlindo neatsakingas požiūris už valstybę ir jos piliečius. G.Lansbergis kai užkliuvo artimas žmogus isteriškai kaltina visus, nori viską griauti,užuot skubiai puolę dirbti ir rašyti teisės aktus, kurie užkirstų vogimus. Jei Kinijos drakonu tapo,turi Ukrainos ordinai tai ko bijo Lietuvos problemų, kurios dar sutvarkymos..Po šitų įsižeidusiųLandsbergio ir Šimonytės ultimatumų baisu darosi, o jei karas butų ar kita didelė nelaimė?Arogancija ,kaprizai, isterika..
Nausėdos ir Kauniečių svajonė. Matijošaitis - ministras pirmininkas. Jo sūnus - finansų ministras. Jo žmona - teisingumo ministrė. Švietimo minitrė - Norvaišienė. Kultūros ministras - Norvaišas. Sveikatos ministras - Žaliūnas. ...
@Techninė vyriausybė - kvailys esi
Kreipimasis į Šimonytę ir Landsbergį
Kreipimasis į Šimonytę ir Landsbergį
Esat puikūs politikai. Nepasiduokit tai zzz gaujai. Pasimokykit iš Zelenskio. Kaip jus bekritikuotų, nepalikite tautos be vilties. Jus turit atlaikyti visą skausmą ir nugalėti savo ambicijas vardan kovos su priešais. Neklysta tie, kurie nieko nedaro. Pasižiūrėkite į Blinkevičiūtę. Baisu. Eikite ir neužleiskite tokioms politikėms Lietuvos. Gerbiama Šimonyte - toliau vesk vyriausybę ir Lietuvą, Gerbiamas Landsbergi - toliau tęsk savo kovą. Tauta tik su Jumis.
@Kreipimasis į Šimonytę ir Landsbergį arba čia rašo gabris, arba tu kvalys
Yra tokie degeneratai - vizionistas, pseudožmogaus teisių gynėjas pūras ir jo finansinis aferistas robertas van vorenas ir mobingo specialistas germanavičius. Visi susidūrę su jais žino. Mulkins, plaus pinigėlius, kurs intrigas ir galiausiai visiems su jais susidėjusiems politikams bus pakiaulinta. Jie labai mėgsta aukos vaidmenį - jis labai geras mulkinti protiškai nevisaverčius. Atsargiai!!!
Jakilaiti, gal jau užteks kvailus klausimus klausti, geriau kurk paartija ir eik i Seiman

Skaitomiausios naujienos
Į viršų