Rašyti komentarą...
Kai kitos ES šalys galvoja apie savo šalies piliečius ir ieško būdų, kaip, šiuo sudėtingu laikotarpiu jiems pagelbėti, tai pas mus viskas atvirkščiai. Kartais atrodo, kad UR ministras tarnauja kitai šaliai, o ekonomikos ministrė elgiasi kaip mažas vaikas.
Padekokit Simoniu kumelei
Na, o ką galvojote apie Lietuvą, kai Islandija pripažino Nepriklausomybę? Pirmoji!!! O dabar dedate į kelnes dėl Taivano?
@I Lietuva – ne Taivanas, bet tvarto asilui nesvarbu, kur jo tvartas stovi
Visu detaliu nezinau, bet galvoju savotiskai ir politikai teisus, bet daugiau linkes manyt, nereikejo kistis del to taivano. Turi buti vos tiek galiausia viena tauta. Jei kokia nors salis nori uzkariauti visa pasauli, reikia leisti jiems duoti tai padaryti, pasiduoti, o tas kas naudojo agresija ir prievarta vis tiek gaus neigiamas pasekmes, ji gyvenimas mokys nenaudot agresijos ir prievartos. Bet tie kas pasidave, buvo paklusnus, atrodytu tokie bevaliai, jie taptu geresniais zmonemis ir ateityje ju lauktu geri padariniai, geri vaisiai. Ir nesvarbu kaip jie vafintusi, butu tie patys zmones toje pacioje Zemeje.
kas būtų?ir staiga horizonte išnyro anūks...
Ačiū tv3 kad priminė šį "nugesintą" valdančiųjų tarptautinės politikos fiasko. Tai kur tos rinkos? Kur tos investicijos?
nei viena salis nepagyre, nebent jankiai, visas pasaulis pasijuoke, tik vieni atvirai, kiti paslapcia, ir kad esam visi idijotai, gryna tiesa
@egis Kas kaltas , kad kai kas išrinko debilų ir vagių valdžią. Dabar kenčiame visi
Kas paneigs kad Adomenas negavo milijono. O gal Maldeikis. Kur tos investicijos kudlota akinuote?
Čia tie ne verslininkai. Smirdantis valdžios xlapciukai. Tarnauja už ledų porcija. Verslininkai televizijoje ne sėdi. O dirba. O tie šakalai parsidave bailiai.
@Na Sorry, gal galyte pakartoti? Nes nesuprantu orkų kalbos.
@??? bet rašyti tai moki orkų kalba...
laikas,kai dabartinei valdžiai teks atsakyti už visas nesąmones.
@Ateis Abejoju
@Ateis Kaip visada valdžia už nieką neatsakys. Tik į kišenes mūsų sąskaita prisiklausiau milijonų
Į viršų