Rašyti komentarą...
Tegul ponas Valatka įsirašo ir pasiklausyti savo kalbos

,,VA KAS REIKIA JUM PADARYT ,KAIP URAINOJ,
Karyba ir technologijos
„Tai nutiks kiekvienam išdavikui!“ Skamba visa Ukraina, kas nutiko deputatui už įžeidimą
Buvęs Ukrainos parlamento narys buvo apipiltas „zelionke“ ir šlapimu bei išmestas į šiukšlių konteinerį.VAGIU IR MELAGIU SUTVE ZELIONKE JUS IR Y KONTEINERY
Kaip žmones galejo ja rinkti prezidente, jei ji slepia savo biografija ? Ji nenurodo kas jos tevas- tusčia....
Ir kada jie buvo protingi, kai opozicijoj? Protingiausi bus, kai iš vis nepateks NIE-KUR!
šveikai, gal "čiulpajevas" patars?
Nustojau balsuoti už dešiniuosius nuo tada, kai man iš rankų buvo atimtas televizijos pultelis, tas buvo dar 2014, bet tai buvo aiškus signalas, kad manęs valdžia žmogumi nelaiko ir prasideda veterinarinio valdymo era. Į rinkimus neisiu, kol nebus registruota partija "Antroji Lietuva", nes su šitais švabistais man viskas aišku, ar kairė ar dešinė, rezultate tas pats, Igničio interesų pusėje stovi visos dabartinės partijos. Linksma tik tiek, kad Užingridai dabar mokės didesnius mokesčius ir kredito įmokas bankams.
Gėda prieš pasaulį su tokia vyriausybe.
nieko nuostabaus cia neraso nes dar nemaciau ne vieno sproto protingo konservuoto
Pasekmės akivaizdžios, kai pasikliaujama nesubrendusio ,,viščiuko" nuomone.
pasiuntė mums rinkėjams žinutę, kad yra vagys ir išsirinko savo 'viervchą" , vadovaujantis vagių nerašytais įstatymais. Baisiau nei baisu, o oponentai bando vaidinti, kad kaltas Tapinas ar konservai, tik ne tie , kas mus apvaginėjo, kas nusprendė, kad yra nebaudžiami ir toliau tipo pėsti į darbus nevaikščios ir toliau grobstys mūsų pinigus, kuriuos galima skirti tų pačių rajonų mokykloms. Ar Sinkevičius sukaičiavo kiek Lietuvos mokykloms galima nupirkti planšečių, kaip mokymosi priemonių už tuos išvogtus pinigus ar jo TV. Ar jis paskaičiavo kiek Lietuvos rajonų mokyklų neturi ne tik kad smarto lentų, jiems trūksta elementarių higienos priemonių. Tipo tėvai nupirks ir higienos priemones ir kopijuoti reikalingą popierių, kol stori dėdės-tūzai ir ciocės iš tarybų tratins be atodairos vaikų pinigus.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų