Rašyti komentarą...
Tokios laisvos Lietuvos,turbut,niekas nesitikejo,su žmonemis,ka nori,ta daro,ko tie žmones tyli,nežinau,reikia eiti,prie sodros pastatų,,prie vyriausybes,seimo.Jie naudojasi musų,pencininkų,žmonių pinigais,o kad išeini į pencija,gauni tik pašalpą,sake pakels,kas turi stažą nuo 60- 65 ,o pridejo po kelis eurus,o puse metų,reklama dare.VAGYS!.
Pelninga veikla
buvau 3-čios pakopos fonde, laimei neilgai, nors turėjau būti 10 metų. Iš 30 eurų per mėn. atskaitydavo net 5 eurus mokesčių !!! Taigi, sutartį nutraukiau dar prieš pandemiją ir "net" su 600+ išnešiau muilą :D
Būtent, o kaip atsisakyti? Mane įtraukė, o atsisakyti negaliu. O kaupti tikri nenoriu. Man tų pinigų reiki darbar, o ne kažkada. Su tokiais pensijinio amžiaus keliamais tai liks keli laimingieji kurie išvis gaus tas pensijas. Aš nenoriu kaupti!!!
Ir neleidžia dėti patiktukų
Įdomu būtų sužinoti S.Skvernelio nuomonę..... Tai rimta afera prie kurios ir jis prisidėjęs!
Užtenka jau iš tuščio į kiaurą kalbėti, reikia daryti tvarka, kiek gi tuos žmones jau mulkinsit, apgaudinėti galima. Kokia čia prievarta gali būti, kiekvienas žmogus turi pats tvarkytis su savo pinigais. Kaip gali būti laisvoje valstybėje toks žmonių apgaudinėjimas. Mums uždėjo tarsi antrankius kaip kalėjime, kad mes su savo pinigais negalim tvarkytis taip kaip norime. Kodėl niekas negelbėja savo šalies piliečių, kam tada tas seimas, vyriausybė ir prezidentas reikalingas, jeigu į darbo žmogų elgiamasi kaip su vergu. Darykit teisybę Lietuvoj pagaliau
Užtenka jau iš tuščio į kiaurą kalbėti, reikia daryti tvarka, kiek gi tuos žmones jau mulkinsit, apgaudinėti galima. Kokia čia prievarta gali būti, kiekvienas žmogus turi pats tvarkytis su savo pinigais. Kaip gali būti laisvoje valstybėje toks žmonių apgaudinėjimas. Mums uždėjo tarsi antrankius kaip kalėjime, kad mes su savo pinigais negalim tvarkytis taip kaip norime. Kodėl niekas negelbėja savo šalies piliečių, kam tada tas seimas, vyriausybė ir prezidentas reikalingas, jeigu į darbo žmogų elgiamasi kaip su vergu. Darykit teisybę Lietuvoj pagaliau.
Bet kažkodėl JOKIAI valdžiai tai neužkliūna... kaupi, kaupi, ir gauni špygą... negi jau kelintas seimas to nemato???
Nuoširdžiai dėkoju gerb., Ingai Ruginienei už jos drąsą, už jos ryžtą padėti Lietuvos žmonėms. Mes matome kas darosi, bet esame bejėgiai kovoti su žmones žlugdančia sistema. Tai kas darosi Lietuvoje, labai liūdna, graudu. Linkiu šiam nuostabiam, nepraradusiam žmogiškumo ŽMOGUI ( Ingai Ruginienei) stiprybės, ištvermės! Pagarba!
@Aš o kokia ta pagalba iš jos pusės?

Skaitomiausios naujienos
Į viršų