Rašyti komentarą...
Kur vyriausybe ziuri, kad konkurencijos tarnyba gali taip savivaliauti, kodel si istaiga islaikoma is salies biudzeto pastoviai gina privatininku interesus, o ne valstybes ar savivaldybes, kodel uz valstybes ir savivaldybes lesas bei paimta paskola pastatyta baseina privaloma atiduoti privatininkams, absurdas Lietuvoje, reikia nevykdyt tokiu nesamoniu...
Turbūt ta sklypą seneliui padovanojo.....
Kitoj shaly uzbarikaduotos butu durys verslui. Jokio, shansu kad valdzia taip pasielgu.
Jus patys leidziat su savim taip elgtis. BRAVO.
O palanga kaip ir kiti lt kaimieciai, nei mitinguos nei trukdys verslui. Apsisikeliai paverkti tik sugebam... cia labai gerai iliustravo kas i kariuomene neina tie "verktiniai.." jus mazvaikiai o ne tauta. Pastumdeliai. As uzdirbu 3000 tai parasysiu komentara... arba baseine plaukiodamas papozuosiu ir pabarsiu valdzia =)) idiotu tauta!
“Konkurencijos” taryba: 74 darbuotojai, vidutinis atlyginimas - 3 248,56 euru.

Va tiek kainuoja šita parazitine struktūra. Kuriai išlaikyti Simonyte nori žmonėms mokescius pakelti.
@Atkatai valdo Na tokia didele saika gaudama milziniskus atlyginimus turi gi parodyti kad kazka dirba, bet gal kas zino kodel jie gina privatinius verslus...
Konservu valstybes klasika
Konservu valstybes klasika
Na panašu, kad pedopartijos ar pačio Keserausko draugeliai jau i ta baseiną nusitaikė. Todėl ir reikalauja uz gyventoju pinigus pastatyta baseiną perduoti. Kad devynis kailius nuo tu gyventoju nupleštu.
Sukciu kontoros “tyrimas”
Sukciu kontoros “tyrimas”
Lietuvos Respublikos konkurencijos taryba 2023 m. balandžio 20 d. posėdyje išnagrinėjo klausimą dėl MAXIMA LT veiksmų atitikties Lietuvos Respublikos mažmeninės prekybos įmonių nesąžiningų veiksmų draudimo įstatymo tyrimo nutraukimo. Taryba nusprende tyrimą nutraukti.

Kainos gali kilti toliau!
Konkurencija taryba prekybos tinklu kainų kilimo netiria. Netiria ir elektros tiekėju kainų. O va ten kur žmonėms kainos įkandamos - patys pirmi. Ir uz tokius “tyrimus” nori daugiau mokesčių mokėtoju pinigu gauti. Tipiškas pedopartijos degeneratu kontora.
Visus valstybės tarnautojus neginančius viešojo intereso mest iš pareigų kaip neatliekančius savo darbo. Iki ko priėjom! Už mokesčių mokėtojų pinigus statysim ir privatiems verslams dalysim.
Lauk ta keserauska su visais pavaduotuojais nes patapo jau karaliu karaliais ten vilniuj

Skaitomiausios naujienos
Į viršų