Gagarino istorinio skrydžio į kosmosą metinių proga – įspūdingas dronų šou

Rusijoje vienas po kito įjungiami dronai ir štai – jie jau pasiruošę skrydžiui. Čia jų visa galybė, o tiksliau – pusė tūkstančio. Užsidegę balta spalva jie pakyla ir prieš akis atsiveria įspūdingas vaizdas – iš šviesų suformuota raketa. Taip paminėtas istorinio Jurijaus Gagarino skrydžio į kosmosą 60-etis.

Įspūdingas dronų šou tęsiasi – imituojant skrydį, pasirodo ir raketos pakilimo „liepsnos“. Iš pradžių „atsiskiria“ apatinės raketos dalys, vėliau – viršutinės. Visai kaip tikro skrydžio metu.

Gagarinas yra pirmasis žmogus, apsilankęs kosmose. Tai buvo viena svarbiausių Sovietų Sąjungos Šaltojo karo pergalių kosmoso lenktynėse su Jungtinėmis Valstijomis.

Pažiūrėti į dronų šou, kuriame sužibo ir kitokių įspūdingų figūrų, tarkim, – Tarptautinė kosmoso stotis, susirinko ir gyventojai, kurie aikščiojo bei džiaugėsi šviesomis bei jas fotografavo.

O štai Sibiro Irkutsko mieste šventiška sukaktis minėta kiek kitaip. „Žvaigždžių karų“ personažais pasipuošę aplinkosaugos aktyvistai valė Gagarino bulvarą. Savo „tarpgalaktinę“ misiją vykdė keli žmonės, tikėdamiesi, kad savo pavyzdžiu jie įkvėps ir kitus. O kostiumai pasirinkti tam, kad sietųsi su Kosmonautikos dienos data.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų