Rašyti komentarą...
py-d-erai visi tie mentai, taip ir reikia su jais elgtis kaip selas elgiasi, lietuvoj mentai yra skirti tik bausti, persekioti ir kenkti žmonėms, o ne padėti ar gelbėti
tai sako mentui uniformą išpurvino? o kai jie patys prišika į savo žalias kelnes (kaip tada kai bėgo nuo Molotkovo), kas tada žalą atlygina?
Taip,sėkmės Egidijau,nes jau tikrai ir nekaltai esat puolamas!
Pareigunai turi teisę naudotis telefonais. Tai ju darbo ir pareigų dalis. O dragunas negali. Jis ne pareigūnas. O uz siūlymus isdurti akis, Dragūną - belangen
Baisus policininkas dar netaip kiti butu spyria tokiam kad tyciojas is zmogaus issisiepia
@As Tavo smegenėlės susisukusios??!!!Tai dragunas tyčiojas iš pareigūnų atliekančių savo pareigas.
@As Gal galvele pašalai ?
Ne mentai o sunys cia kurva
@Belekas O tu kas? Koks gyvulys tu?
Policininkai neverti pareiguno vardo. Provokavo atlikeja nuo pirmos sekundes. O kai vienas is ju verkslena, kad jo ranka melyna, mat Selas jam spire, tai kazkas cia netaip. Joks sumusimas iskart netampa melynu, o praeina visos stadiojos: raudonumas, patinimas ir nuo kitos dienos gali pamelti. Vairavo neuzsisege dirzu, keikesi per sulaikyma, neistirta zmogu apkaltino, kad apsinarkasines. Ir nedarbingumus turejo del ko? Selas nuskriaude du berniukus? Tai nafiga tokia slabna policija LT zmones islaiko? Slykstu ir tiek.
@Netikiu pareigunais O tu noretum kad butu kaip amerikoje ?ten su tokiais "gaideliais" niekas nezaidzia-pasisakojai,elektrosokas irveidu per asfalta! Manau kartais per daug tolerancijos! Pats Selas issikalinejo.
Turėjo būti policijos filmuota medžiaga,kad naudojuosi telefonu .
@Petras Tai gal ir yra juk kitaip iki teismo greiciausiai nebutu priėje...
SEL puolamas dabar tik todėl, kad jis SEL? Sužalojo vatgšus policininkus, leidimą turėdamas namą ne ten pasistatė....
@O Leidimai statytis namą draudziamoj vietoj, beje, duodi tik uz kyšius. Taigi, selas pats kaltas. Galvojo pateps ir vaziuos, norejo uz visus gudresnis būti . Taip ir reikia kyšininkams.
Ei, ,,krutas,, WAITKEWICZ.Kodel tu nematai VILNIUJE ant saligatviu ir zaliuju veju statomu automobiliu?. Kodel nematai daug, daug kitu vairuotoju ,kalbanciu mobiliaisiais??
EGIO pinigeliu panorai. o jei tokie kruti, kodel ,,ereli,, dirzo nesegi, ka???
jei lietuviskai neismokai KET, tai skaityk LENKU kalba..
Į viršų