Rašyti komentarą...
Atėjusi konslibų nukrypusia ideologija per 1,5 metus sugriovė visus sveikus ryšius, ką filosofai statė dešimtmečius. Reikia koservatorius su liberalais varyti užmarštin, kaip prakeismą Lietuvos sėkmei. Viskas kilo, kol pradėjo griauti konslibai
Seimo pareiga yra priimti ne tik konservų ir jų satelitų klanams, bet visiems rinkėjams naudingus įstatymus. Jei šis Seimas to nesugeba, tai tokio Seimo pareiga yra save paleisti.
Opozicija pradėjo įsivaizduoti, kad jie ir yra valdžia. Tai yra gryna destrukcija, nes tai veikimas prieš valstybę. Ten susirinko tokie atbuliniai žmogeliai kaip žemaitaitis, mazuronis visokie skverneliai su karbauskiniais likučiais ir nutarė "parodyti ragus". Žmogeliai nesuvokia kas yra opozicija ir nutarė "imti valdžią" nes koalicija yra ant ribos. Štai ir viskas. Menko intelekto, bet su didelėm ambicijom tokia opozicija yra kenkėjai....o nedalyvavimas seimo darbe turėtų būti baudžiamas ; bent jau algų nereikėtų mokėti tokiems maištininkams..... Yra balsavimai dėl projektų ,kur galima išreikšti savo nuomonę, o tokie demaršai yra sąmoningas kenkimas.
@kaubojus Pasižiūrėk "intelektuale" į šitos valdžios reitingus ir apsiramink. Toks prastas vertinimas rodo, kad ši valdžia didžiosios dalies rinkėjų neatstovauja. Dirba kažkam, bet ne valstybės naudai.
Kada bus paviesintos KGB BRUDU pavardes. UZSISLAPTINUSIEJI ,,didvyriai,,--gresme LIETUVAI !!!
Į viršų