REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Daivos šeimyninis gyvenimas netipiškas – 32 metų moteris sukūrė šeimą su 17-mečiu jaunuoliu. Nors jiems pavyko susilaukti 3 dukrų ir praėjo jau 13 bendro gyvenimo metų, dabar pora susidūrė su sunkumais.

Daivos šeimyninis gyvenimas netipiškas – 32 metų moteris sukūrė šeimą su 17-mečiu jaunuoliu. Nors jiems pavyko susilaukti 3 dukrų ir praėjo jau 13 bendro gyvenimo metų, dabar pora susidūrė su sunkumais.

REKLAMA

Šiuo metu Daivai 45 metai, o jos vyrui – 30, tačiau, pasak moters, jis taip ir nesubrendo, liko kaip 4-erių vaikas. Moteris pasakojo, kad pažinties pradžioje šeimos ir tvirtų santykių nesitikėjo, tačiau po ilgo bendravimo viskas pasikeitė.

„Mes patikome vienas kitam, todėl taip išėjo. Jis buvo labai nuoširdus, rūpestingas, o ko daugiau moteriai reikia – tik šilumos ir dėmesio“, – pažinties pradžią prisiminė moteris.

Daiva pripažino, kad iš pradžių apie jų santykius beveik niekas nežinojo, o kai moteris pasidalino naujais potyriais – draugės stengėsi ją atkalbėti.

REKLAMA
REKLAMA

„Daug kas netikėjo, kad mūsų draugystė gali išvirsti į kažką pastovaus. Aš ir pati netikėjau, net negalvojau, kad bus taip“, – teigė Daiva.

REKLAMA

Amžiaus skirtumą jie jautė iš pradžių, pasak moters, dabar jiedu su vyru susigyveno, tačiau kartais išlenda keli skirtumai.

„Aš jau negaliu jam duoti visko, ko jis nori. Jis nori daugiau vaikų, o aš jau nebenoriu, man ir taip sunku tuos tris užauginti, ypač tokiomis sąlygomis. Būčiau kokia verslininkė, gal galvočiau kitaip, bet dabar sudėtinga finansiškai ir namus surasti labai sudėtinga.

Ir mano amžius jau toks, ligos, tai dar vienas vaikelis būtų iššūkis“, – kalbėjo Daiva.

Moteris pasakojo, kad jos vyras per 13 santuokos metų dirbo tik apie 2 metus, todėl jai vienai išlaikyti tokią šeimą ir gražius santykius – sudėtinga.

REKLAMA
REKLAMA

„Aš jaučiuosi jam kaip antra mama. <...> Aš rūpestinga, todėl rūpinausi ne tik vaikais, bet ir juo. Vis tiek, kartu gyvename, aišku, kartais vyrai per daug pripranta, kai pradedame viską daryti už juos“, – sakė moteris.

Rustamas nesutiko, kad Daiva turėtų atstoti jam mamą.

„Kaip suprasti ieškojau mamos? Mamą aš turiu. Čia mano gyvenimas ir aš pasirinkau Daivą, ji mano gyvenimo antroji pusė“, – teigė vyras.

Vyras pasakojo, kad darbo neranda dėl to, kad neturi jokio darbo stažo ir dirbo tik vairuotoju.

„Aš atvažiuoju, pasižiūri į mane ir sako, kad jau rado kitus darbuotojus. Man taip nutinka, nežinau kodėl. Aš romų tautybės, tai jie sako, kad pas juos pradings daiktai ar dar kažkas“, – kalbėjo Rustamas. 

Ar pavyko jiems išspręsti konfliktą, sužinokite vaizdo įraše, esančiame straipsnio pradžioje. 

Laidą „TV Pagalba“ žiūrėkite pirmadieniais–penktadieniais 16:30 per TV3 televiziją.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

Straipsnis parengtas pagal TV3 televizijos laidą „TV Pagalba“.

Šakalienė - Jakovleva tokia baisi moteris, kažkokia depresininkė , išvaizda pajuodus , iškalba kaip neišsilavinusio vaiko. Kam ji iš viso reikalinga eteryje?????
Tai ko čia dabar dejuoja abu vienas kita pasirinko tai patys .Ir niekas ju varu su bizunu nevarė prie altoriaus abu savo noru nešė subines susiženyt .
Mesk tu jį, prisišliejas aferistas ir dar vaikų prisidirbo,baisu.Paziūrejus i jo veidą daug ką galimą būtų pasakyti.Vienu žodžių nebūsi laiminga su tinginių ir Alfonsu.,gaila vaikų . Nedirbs jis niekur , ieškos kitos kuri bus pajėgi ji išlaikyti ir vaikus dirbs begales.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų