Rašyti komentarą...
gal jau laikas reikalauti, kad Lietuvoje kalbėtu valstybine kalba. Nes matau, kad vėl grįžta tarybiniai laikai, kai buvo kalbama rusų kalba, o dabar anglų. Manau, kad tokias ir kitas viešas paslaugas teikiantys privalėtu nors minimaliai susikalbėti lietuvių k.
O tai kur taip siūloma? Vilniuje ar Lietuvoje?
Žinoma, padorus žmogus visada stengsis išmokt tos šalies kalbą, kurioje gyvena. DEGRADAMS viskas vienodai
Piktina juodai bet kokio plauko imigrantai, kurie nori cia gauti darba, bet ismokti, bent minimaliai, valstybines LIETUVIU kalbos, jiems - ne lygis.

Ir man giliai dzin - ar tai - ar tai nuo karo pabege ukrainieciai, ar geresnio gyvenimo Europoje bandantys ieskoti pakistanieciai. Jei jau prasaisi sioje valstybeje preieglobscio, ji gauni, po to - nori isidarbinti, - tai buk toks malonus ir supratingas ir ismok tos salies, kurioje gyveni, kalba ismokti bent pagrindu lygmenyje.
Nes dabar gaunasi taip, jog "Maximos", "Rimi" kasose sedi jaunos paneles - ukrainietes, prie ju aptarnaujamu kasu pastatomas ispejimas pirkejams, kad kasininke nekalba lietuviskai, tai mazameciams vaikams po pamoku uzejusiems i toki PC, bei, suprantama nemokant rusu kalbos belieka pedinti pirkinius apmoketi i savitarnos kasas. Gi ta ukrainiete cia atvykusi dar pries metus (vos prasidejus karui) nemato jokio poreikio, noro anei butinybes pramokti kalba.

Sutinku, kad galima daryti islygas pirmus 2-3 menesius, gi veliau, mieloji ukrainiete, - jei nematai reikalo mokinti kalbos, - keliauk i uzimtumo tarnyba ir ieskokis valytojos ar kokio kito darbo, kur tavo kalbos nemokejimas netrukdys manevruoti su sluotkociu. Arba eik darbuotis ten, kur jau yra isidarbinusios apie 250 tavo tautieciu musu salyje
(cia skaiciu paemiau pagal pazinciu - paslaugu skelbimu skaiciu vien is skelbimu tinklapio "skelbiu.lt", ten - 95% besiskelbianciu merginu - butent - karo pabegeles is UA, - kalbama apie "seniausia Pasaulyje profesija". Ten darbuojantis, dusavimai ir aikciojimai, klientams nesvarbu jog skambes su ukrainietisku akcentu,
@Gediminas (Siauliai) - šauniai. Ir kodėl TSRS 1980-1990 lietuvis Lietuvoje buvau priverstas dirbti darbus, kur nereikalinga rusų kalba? Toks lietuvis - kaltesnis? Atrodo - taip... Logiškai galvojant - anglų kalba dabar kaip rusų. Tai būkit malonūs anglakalbiai SVETIMOJE šalyje - dirbkit tuos darbus, kuriuos tikras lietuvis tada galėjo dirbti savo okupuotoje šalyje. Keista bus, jei dirbs komunikuodami nelietuviškai! Tai kur ir kada ta okupacija? Ruskiai tada mokinosi lietuvių kalbos labiau, nei kai-kurie anglakalbiai?!
Bolt vairuotojai ne visi kalba lietuviškai.Esmė saugume,nes nesilaiko taisyklių.Pamačius turkišką vardą iškvietime,gali atšaukti kelionę,bet nuskaito eurą.
Nesinaudoju Bolt, tai nelabai aktualu. Bet kiek pastebėjau tikri Ukrainiečiai (ne rusai), jau kalba lietuviškai. Kaip sakoma: ukrainiečiai kalba rusiškai - nes moka, vatnikai - nekalba angliškai, nes vata išvis nelalba.
Ir kam Lietuvoje Lietuvių kalba reikalinga? Svarbu, kad svetimšaliams būtų gerai.
@NA! taigi valstybe gali juos islaikyti kam dirbti labai turtinga ir zmones turtingi ypac verslininkai
Nu bl.. pyzzdiec... kokie jie kalba kalba Bolt'ai ?! !!!
kaip tie boltiniai asilai užknisa važiuojant aplinkelyje....... greitis 80 km/h bet boltinis asilas tesugeba iki 60 km/h įsibėgėti
Kaip supratau, anglakalbių tai neliečia, tik rusakalbius taksistus siekiama priversti kalbėti lietuviškai.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų