Rašyti komentarą...
Mažiau reikia girtis ir deklaruoti savo šeimos reikalus. Ir nebus komentarų. O gyvenam kas kaip norim.
cigone ner ko noret ;D
Jeigu į šeimos biudžetą deda tik vienas žmogus, o ima 4, tai gaunasi taip, kad žmona gyvena iš 63% pajamų, o vyrui ir vaikams paliekama po 12%. Manau, kad tokia logika yra nesąžininga ne tik vyro atžvilgiu, bet ir vaikų (jeigu jų yra) ir su tokiu požiūriu vedybinė sutartis yra normalu, kad jeigu neprisidedi prie šeimos išlaikymo, tai nepretenduok ir į šeimos turtą.. o žvelgiant giliau - jei moteris neprisideda prie šeimos bendro ūkio, tai kam ji reikalingas iš viso? Gal dėl to ir byra santuokos ištisai, nes moterys nori tik lygių teisių, o pareigų ne.
@Hmm Na, tamsta, kažkaip viską norite suskaičiuoti ir pateikti pinigine išraiška. O šeimoje taip jau tiksliai nebūna. Jeigu žmona augina vaikučius ir neina į darbą, vyras išlaiko šeimą. Ir nieko tame nesąžiningo nėra. Moteris išnešioja kūdikius savyje ir jeigu jau skaičiuotume, kiek ji savęs tam atiduoda, tai to pinigais nelabai įvertinti bus galima. O kur dar maitinimas krūtimi ir bemiegės naktys. Jeigu moteris namuose, tai nereiškia, kad ji nedirba ir visai prie šeimos neprisideda... Kažkaip vyrai linkę nuvertinti moters vaidmenį šeimoje. Verta pamąstyti, kad visi turtingi ir verslūs, šalia savęs turi stiprias moteris, kurios jiems padėjo iškilti ir, daugiau pasiekti. Taigi, koks moters vaidmuo šeimoje, spręsti jums. O kad savo moterį reikia gerbti ir mylėti, tai net kalbos nėra, nes jos yra šeimos židinio saugotojos. Norisi tokio židinio, reikėtų dėl to pasistengti, nes tik duodamas gali kažką gauti.
Paskaitas komentarus ir liūdna darosi, nes vyrai nebesugeba net šeimos išlaikyti, patys išlaikytiniais tapę. Vaje, kokie silpni užaugo taikos metais...
Tik visai neturintis supratimo apie balso grozi gali klausytis jos spiegimo
Taip taip brangieji nepatenkinti vyrai ŠVENTA tiesa. Ką uždirba moterys yra jų ką uždirba vyrai yra šeimos,aišku jeigu norite darnios šeimos, o ne alfonsauti.
@Močiutė o dar sako, kad moterys ne savanaudės... pagal tokią aritmetiką prostitutė tiesiog pigiau.
@Hmm Kuo daugiau į savo moterį investuoji, tuo ji tau brangesnė tampa :) Visi mes daugiau mažiau savanaudžiai. Bet kai gimdai vaikus, tampi atsakinga už juos. Tai to savanaudiškumo palieka mažiau, nes žiūri, kad visiems geriau būtų, nei tau pačiai ( aš taip visada manau ir taip jaučiuosi). O ar prostitutės pigiau, nežinau. Tik ten nieko tikro nėra, tiesiog paslauga be jokio jausmo ir atgalinio ryšio. Kaip sakoma: su mylimuoju net patylėti smagu. Tai tiek.
@Močiutė Ką čia kalbi nesąmones priprato vis yra kaip sako skriaudžiamas nei velnio o kai jas kepinį tada daugiau ant galvos lipa ir dar daugiau nori visko o dėl finansų jeigu abu dirba tai į vieną biudžeta eina pinigai o ne kiekvienas sau atskirai šeima viena tai ir biudžetas vienas
Todėl ir viena
@Alfas Tai kad ne viena!
@Alfas Ji vieną NIEKADA nebuvo
@Eva Per graži, kad būtų viena.
gerai,kad,, gera,, vyra gavai, pirmom, antrom,santuokom,nekazka...
Kaip ji moka meluoti. Ir išsipy sineti. Zmonos algos man nereikia. Bet abu mokam mokescius ir maista abu perkam. Tik gal daugiau as sumoku mokescius. O ji sutaupo kelionem poilsinem. O tokia boba po savaites ismesciau is namu.
@Ramas Tiesiai į 10 su +++
@Ramas O mūsų šeimoje lygiai tas pats. Vyro pinigus leidžiame bendrai, o mano pinigus tik man.
Šaunuolė.Puiki moteris.
Į viršų