Rašyti komentarą...
Tai kad Avulis savo būtų kainas nuleido
Jeigu prades kristi bombos ir cia kas yra meabejotina su laiku tai butu pirkti nereikes galesit pasiimti susiremontuoti subomborduota ;)
Visas likvidus NT tik brangs. Kitaip ir būti negali. Šio proceso jau neįmanoma sustabdyti. Karinis konfliktas Ukrainoje baigsis konflikte dalyvaujančių šalių tarpusavio sutarimu. Europoje (Lietuvoje) jokio karo tikrai nebus. Atsirandanti stagfliacija greitu laiku baigsis. Jokios ekonominės krizės Euro zonoje tikrai nebus. Palūkanų normų kėlimas įtakos NT kainoms neturės. Kas liečią tiekimą ir statyb. medžiagas, tai viskas atsistatys į savo vietas. Taip kad, drąsiai dabar galite pirkti Jums patikusi NT objektą ir tikrai nepralošite. Kol kas yra iš ko rinktis, bet pasiūla tikrai mažės, nes stipriai išaugs paklausa. Tai yra tiesa.
@NT Musė Ačiū Jums! Jūs dievas! Jūs visada buvote, esate ir manau būsite teisus! Viskas vyksta pagal Jūsų prognozes NT srityje. Niekada nesuklydote. Dar kartą didelis AČIŲ!
@Pirkėjas Pritariu 100%!!!! NT Musė vėl buvo teisus!!!
Tuoj simonyte paskelbs kad metas verztis dirzus...
Avulis parduoda butus , tai ir sneka kaip jam naudingiau
Bankrutuoja jau Lietuvoje 600 imoniu , visi atsiras darbo birzoje , kinai lietuvai uzdejo sankcijas , su baltarusiais nutruko pervezimai pelnas nulis dar padedam ukrainai , tai , kaip surinks pinigus i biudzeta , vel reikes skolintis milijardus , dabar lietuvoje nesaugu , kas pirks ta nekilnojama turta tarkim Palangoje ar vilniuje , bankai neduos kreditu , liudnos zinios lietuvoje , dabar reikia greiciau parduoti turta ir pirkti uzsieni
tai kad uz lietuvisko vilniovsko 60kv 3 kambariu buto kaina galima ispanijoj katedza prie juros kranto pasiimt :D
Avulio namai visi huinia brokuoti ir papigiai, geriau jau tarybiniam bendrike
Avulis turejo geru ziniu pirkejams?????
nejuokink, su savo tuo gali brangti.... kada tokia abejotina padetis ir šalimais vykstantis karas kuris nežinia kaip gali pasisukt ir i kuria puse, tai tuoj ta nekilnojama turta galėsit į š..... susikišt kaip jo niekas nepirks... pvz ukrainoj nekilnojamas turtas šiuo metu ir ilgam tapo bevertis... gana žmones durnint, kas bent kiek nusimano ir supranta tai tikrai jokio nt nepirks, čia tik jūs savo melagienas neteisingai perteikiat tik tam kad pasipelnyt iš nesuprantantčių žmoniu..

Skaitomiausios naujienos
Į viršų