Rašyti komentarą...
Kiek lovų buvo nupirkta per du pandemijos metus (jeigu tai pandemija), nes tokie skaičiai 300 lovų jau girdimi seniai? Ar negalima pandemijos metu 3000 lovų suorganizuoti, padaryti atskiras ligonines COVID ligoniams?
nebus čia jokio karantino. Apie karantiną vieną rytą jie pradėjo kalbėti tam, kad gavęs peticijos parašus, prezidentas nesikreiptų į KT ir nesustabdytų avių paso. Jie tokiu atveju pagrasino karantinu. Neva tada būtų kaltas prezidentas, kad visi uždaryti. Čia politiniai žaidimai, nieko asmeniško.
240 lovų , savivaldybių 60 t.y. 4 lovos savivaldybei, tai ką 4 asmenys reanimacijoje ir uždarom viska. Ligonines uždarom, manau su logika prasilenkiam. 2 metai su pandemija ir vis didesni baubai lietuvos žmonėms. Lietuviai pamastykite ką renkate į seimą, kam leisite jumis manipuliuoti. Per visą nepriklausomybės laiką neišrinkome nė vieno piliečio kuris būtų idėjininkas, visi parsidavę tik pinigų kiekis skirtingas.
Dink tu papugaičike iš akiračio, duak nors Naujausius sutikt ramiai
Ziurkiukstis
Tai jei pas mus mediku per daug, tai tuomet apskritai kam reikia prisiristi prie lovu skaiciaus? Kito budo neranda, kaip visus uzdaryt ir ivykdyt sutarties salygas?

Skaitomiausios naujienos
Į viršų