Rašyti komentarą...
Geda tv3, is interneto tas video niekur nebedings ir su laiku visi pamatys, dvigubi standartai, kalejme aisku jis neprapuls, o siu dienu valdzia jai sestu, kuri svaisto milijonus mokesciu tai jau butu jiems tragedija
Idiotas, daiktus jam reikia susidėti ir maisto nusipirkti. Šokdina visus pagal savo pageidavimus, valgyti jam matai gamina, turi laukti visi išsirikiavę. Nei šeima nerūpi, nei vaikai - tik darkytis prieš kitus, auką vaidinti. O debiliukai pinigėlius savo jam pervedinėja. Būtų mano valia, būčiau vožtelėjusi dar jam gerokai, tokį kaip prisidirbusį katiną į šūdus nosimi įmerkti, tik taip. Tikiuosi, kalėjime tai ir gaus.
Pas nusikaltėlį nū gal nejuokinkit pasaulio Ira didesnių nusikaltėlių ir jie vaikšto laisvai juos susemkit
Pradvisus valstybe , ne Lietuva liko o skyle , gaila...
@Bim bam Patys pradvisę, von iš čia tiktai, idiotų gvardija.
Pasodijo uz aferas :DDDD Bananlandijos dvigubi standartai kiek Skardzius privoge su zaliosios energijos projektu o oa jis dabar veikia... Lansbergienes milijonines vertes sklypas uz eura taipogi niekam neidomu...Masiulis dezutes simta gabalu nesiojosi namie dar du simtus turejo nedeklaruojamu grynuju pinigu ir kazkaip apie neiviena niekas nieko nesneka laisvej issisiepe vaiksto kas per Bananlandine sistema......?!?!?
@Saulius Kaip suprantu Masiulis uz tokias sumas turetu maziausiai desimt meteliu pasedeti o kiek laiko jau terliojasi kas uz to slypi?!
Ziurekim blaive galva. Taip galbut Antanas buvo kazka prisidirbes bet tas prisidirbimas apie 20k eurų. Tai reiškia, kad nei puse tiek kiek ponas Masiulis gavo kyšių. Ka noriu pasakyti, ogi tai, kad mūsų teisingumosistema teisinga tik savo parankiniams. Gyvenam nieko ne kitaip nuo Rusijos ar kitu korumpuotu teisingumo sistemų... Savi banditai laisveja o smulkus zulikeliai uzdaromi.. Uraaaa nasha rasha :)
Tv3- skiedžiat, triedziat.. bet teisybės taip ir neperašot, šlykštu nuo jūsų pasakų....
Straipsnio kureja , parsidavele kaskokia , prirase visai nebutu dalyku , yra visas pilnas video , patys mentai verzesi i hata, elektra ir vandeni atjunge . Viskas yra youtube ir facebooke nieko neapgausit parsydaveliai , Lietuvos isdavykai . Antanas nebus uzmirstas
Neliūdėk Antanai tu esi kalinys fašistinės Lietuvos aš Rusijos tu numeris 2 tu matai Antanai pas jius tai lanzbergine DEMOKRATIJE tas padla ožys nukopijavo nuo putino tave irgi mačiau fašistinei stribai sulaikė neleido su vaikais atsisveikinti griežti tie lanzberginei stribai pasidave režimui .
Sugedo visai tv3, pagarba buvo tv3 kaip rodė teisybę dėl Kedžio dukros. O dabar visai propagandėnė tv tapo. Šlykštu buvo žiūrėti kaip tv3 rodė Kondroto ištepliojimą kalėjimę, matė vaikai, paaugliai. Nesu Kondroto gerbėjas, bet kaip tv3 pradėjo menkint žmogų rodydami patyčias čia jau pasiektas dugnas.
Į viršų