Plinta Baltarusijos omoninkų vaizdo įrašai: iš Lukašenkos juokiasi patys smogikai

Diktatorius Aliaksandras Lukašenka ir toliau menkina jau beveik keturis mėnesius prieš jį besitęsiančius protestus, o į gatves einančius žmones vadina papirktais. Tačiau įdomu, ką jis pasakytų išvydęs omonininkų filmuotus vaizdus, kuriuose jie šaiposi iš su „kalašnikovu“ jų pasveikinti atėjusio A. Lukašenkos.

Rugpjūčio 23-iosios dieną „kalašnikovu“ nešinas diktatorius A. Lukašenka atėjo padėkoti omonininkams už pagalbą brutaliai malšinant protestus.

Bet kitaip vaizdas atrodo iš pačių omonininkų pusės. Viską filmuoja A. Lukašenkos pakalikai, kurie, regis, nė nesitikėjo, kad juos aplankys. Tik netrukus paaiškėja, kad į akis neteisėtam prezidentui jie sako kartu eiti iki galo, o už akių pašiepia. Pasigirsta ir juokas.

Omonininkams pro akis neprasprūsta ir tai, kad A. Lukašenka vaikštinėja su sūnumi.

Pareigūnų darytus įrašus viešinti pradėjo iniciatyva „BYPOL“, kuri yra pasiryžusi atskleisti ne tik jų vykdomus nusikaltimus prieš taikius žmones, bet ir tokius kuriozus, kai patys omonininkai su keiksmais pasako, ką iš tikrųjų galvoja.

Tuo metu A. Lukašenka ir toliau menkina beveik keturis mėnesius prieš jį besitęsiančius masinius protestus ir aiškina, kad politinį pasipriešinimą Baltarusijoje kursto „jėgos iš išorės“, t. y. Baltijos šalys ir Lenkija. Savo propagandą A. Lukašenka žeria Kolektyvinio saugumo tarybos sesijoje, kurioje dalyvauja ir Vladimiras Putinas.

„Jokių revoliucionierių nei pas mus, nei pas jus šiandien nėra. Visi, taip vadinami, revoliucionieriai nori gerai gyventi. Ir kai su jais pradedi kalbėti jų kalba, jie iš revoliucionierių greitai tampa politiniais pabėgėliais“, – sako neteisėtas Baltarusijos prezidentas Aliaksandras Lukašenka.

Tuo tarpu Lietuva ir toliau remia nuo kieto diktatoriaus kumščio bėgančius baltarusius. Vyriausybė nusprendė, kad nuo represijų nukentėjusiems baltarusiams 60 eurų kainuojanti Lietuvos viza bus išduodama nemokamai. Migracijos departamento duomenimis, nuo rugsėjo 21 dienos iki gruodžio 1 dienos jau išduotos 1354 vizos Baltarusijos piliečiams atvykti į Lietuvą dėl humanitarinių priežasčių.


Rašyti komentarą...
H
Hmm
2020-12-05 00:49:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Įrodymai, arba tai tik bobutes kalbos
Atsakyti
-1

V
Vidas Tom
2020-12-06 00:24:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Reik būt idiotu kad tai vadinti bobutes kalbomis.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų