Šaltakraujiškas pasikėsinimas JAV – šovė į sėdinčius pareigūnus

Los Andželo pašonėje šaltakraujiškai pasikėsinta į du jaunus pareigūnus. Prie jų automobilio priartėjęs šaulys paleido kelias kulkas į jame sėdinčius pareigūnus ir paspruko.

Staiga pakelia ginklą, paleidžia virtinę kulkų ir sprunka. Šaltakraujišką pasikėsinimą fiksuoja stebėjimo kameros prie metro stoties Komptone, Los Andželo pašonėje.

Šaulys čia nusitaikė į du jaunus šerifo pavaduotojus. Metro teritorijoje tuomet patruliavo 24-erių pareigūnas ir 31-ienų pareigūnė, Los Andželo apygardos Šerifo pavaduotojai.

„Du pareigūnai dirbo savo darbą, rūpinosi žmonių saugumu stotyje. Matant, kaip kažkas prie jų prieina ir šaudo – mane tai siutina. Ir tuo pat metu sukrečia. Tą sunku apsakyti“, – kalbėjo šerifas.

Incidentas įvyko šeštadienį apie 7 val. vakaro vietos laiku. Pareigūnai sako, kad pastaruoju metu prieš pareigūnus nukreipta neapykanta jiems visai nepadeda saugoti miestų gatvių.

„Įtariamasis priartėjo iš galo, kai pareigūnai automobilyje žvelgė į pietų pusę. Šaulys atėjo iš šiaurės, automobilio keleivio pusėje. Apsimetė einantis pro šalį, bet staiga pasisuko, pakėlė pistoletą ir paleido kelias kulkas sužeisdamas abu šerifo pavaduotojus.“

Skelbiama, kad abu apšaudyti pareigūnai patyrė daugybinius sužalojimus, abiejų būklė kritinė, dėl jų gyvybių dabar kovoja medikai, p į juos šaudęs asmuo dar nerastas.


Rašyti komentarą...
V
Vidas Tom
2020-09-13 20:41:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pasirodo netik policininkai JAV gali šaudyti į beginklius jiems į nugarą matant aukos trims mažameciams vaikams ir žmonai.
Tegul parodo kiek ten mentai nužudo beginklių.
Atsakyti
0

k
kitas koldūnas
2020-09-14 08:28:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visiems bus taip, kas nemylės juodaodžių!
Atsakyti
0

t
tersani
2020-09-14 17:08:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
LEÈXI.ŇÈT - nuostabi pažinčių svetąinė suaaugušięms, nоrintiеms sųsirasti partnеrį, nоrintiеms pasimyleti
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų