Vilniuje girtas vairuotojas po smūgio su automobiliu apsivertė ant stogo

Vilniuje smarkiai apgirtęs vairuotojas automobiliu rėžėsi į stulpą. Po smūgio „Škoda“ net apvirto ant stogo ir užtvėrė gatvę.

Miesto pakraštyje, prie Botanikos sodo apvirto „Škoda“. Ant stogo gulintis automobilis užtvėrė gatvę.

Dideliu greičiu į Saulėtekio pusę Kairėnų gatve lekiantis automobilis iš pradžių nulėkė nuo kelio, trinktelėjo į apšvietimo stulpą. Jį nulaužęs automobilis vėl išskriejo į gatvę ir apsivertė.

Suniokotas visai naujas apšvietimo stulpas: jį „Škoda“ išvertė su visu betoniniu pagrindu. Labai pasisekė, kad girto vyro kelyje nepasipainiojo pėstieji ir dviratininkai.

Pranešta, kad vairuotojas patyrė kojos traumą. Greitosios pagalbos medikai 31 metų vyrą dėl kojos lūžio išvežė į ligoninę. Išvežamas vyras dar spėjo papūsti į alkoholio matuoklį – šis parodė sunkų, kone trijų promilių girtumą. Girtumas bus patikslintas atlikus kraujo tyrimą.

Vien už sunkų girtumą gresia baudžiamoji byla. Automobilį policija išvežė į aikštelę – mašina greičiausiai bus konfiskuota. Kalėjimo avarijos kaltininkas veikiausiai išvengs, tačiau gresia didžiulė bauda, teks atlyginti visus nuostolius, ilgam, galbūt net penkeriems, metams vyrui bus uždrausta vairuoti.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų