Eifelio bokštas tapo fejerverkų raketų paleidimo aikšte: vaizdai kerintys

Įspūdingi fejerverkai iš Prancūzijos. Vakar šie atšventė savo nacionalinę dieną. Naktį Paryžiaus Eifelio bokštas tapo tikra fejerverkų raketų paleidimo aikštele.

Švenčių ir reginių išsiilgusiems prancūzams – tikra atgaiva. Įspūdingi fejerverkai nuo Paryžiuje stūksančio Eifelio bokšto į naktinį dangų skrieti pradėjo 11 val. vakaro vietos laiku. Mūsuose buvo lygiai dvylikta nakties.

Tradicinis fejerverkų šou Paryžiuje – tai Nacionalinės prancūzų šventės – Bastilijos dienos ceremonijų programos vinis. O šiemet toks reginys, kaip niekad malonus.

„Tai proga švęsti atsigavimą ir vėl susiburti kartu. Noras švęsti ir pamatyti kažką įspūdingo dabar didesnis, nei per tris karantino mėnesius nieko panašaus nebuvo“, – sako 39 m. žiūrovas Sebastien Leyne.

Prancūzijoje koronavirusas nusinešė per 30 tūkst. gyvybių, dėl pandemijos teko ir šią šventę pakoreguoti. Dieną vykusios ceremonijos buvo kuklesnės, o ir vakare žmonės neįleisti į parką aplink bokštą. Bet fejerverkus galėjo stebėti iš toliau.

REKLAMA

„Smagi muzika. Buvo įvairiausios: iš pradžių elektronika, tuomet prancūziška ir afrikietiška muzika. O paskutinė dalis buvo nuostabiausia. Labai gražu“, – pasakoja paryžietės Andrea ir Valentine.

Fejerverkų šou truko pusę valandos. Įprastai per tiek laiko nuo Eifelio bokšto į orą išlekia virš pusės milijono eurų. Fejerverkai per Bastilijos dieną nuo Eifelio šaudomi jau daugiau nei 130 metų.

 

 


Rašyti komentarą...
H
Hs
2020-07-16 10:17:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Smagu?!!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų