Pasakė, kaip galima sutaupyti 20 tūkst. eurų

Birželio 1 d. prasidėjo naujas paraiškų teikimo etapas, kuomet Lietuvos gyventojai gali gauti paramą saulės elektrinių įsigijimui išsimokėtinai. Pasinaudojus šiuo pasiūlymu per dešimt metų galima sutaupyti daugiau nei 20 tūkstančių eurų. TV3 laida „Penkių žvaigždučių būstas“ domėjosi, kaip visą tai įgyvendinti praktiškai.

Saulės elektrines galima statyti ne tik ant namo stogo, bet ir ant žemės bei elektrą nukreipti į būstą iš nuosavo sklypo. Paraiškas gauti paramai galima gauti iki liepos 1 d.

„Vienas pagrindinių kriterijų tas, kad pastatas turi būti pastatytas, priduotas ir priklausyti tam žmogui, kuris į tą paramą pretenduoja“, – sako saulės elektrinėmis prekiaujančios įmonės „NOGRID“ vykdantysis direktorius Andrius Džiaugys.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pasakė, kaip galima sutaupyti 20 tūkst. eurų

Taip pat pastatas, ant kurio bus statoma saulės elektrinė, turi būti vienbutis arba dvibutis, o elektrinė turi būti įsigyjama naudojantis paskola, kurios terminas ne trumpesnis nei trys metai.

Pasak A. Džiaugio, šiuo metu saulės elektrinių gamintojų yra labai daug, todėl renkantis įrangą, rekomenduojama, jog ji būtų su didelėmis garantijomis ir veiktų 25 metus.

REKLAMA

„Pardavėjų yra labai daug, bet labai svarbu yra atsirinkti patikimą, kuris jau dirba vienerius metus, užsiima būtent šita specializuota veikla, turi civilinės atsakomybės draudimą. Taip pat reikia atkreipti dėmesį, kad rangovas turėtų visus reikalingus sertifikatus“, – teigė A. Džiaugys.

Daugiau apie saulės elektrinių įsigijimą ir naudą žiūrėkite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „Penkių žvaigždučių būstas“ žiūrėkite kiekvieną šeštadienį 9:30 val. per TV3.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų