Skaudi nelaimė pakaunėje: aiškėja, kaip vilkikas nubloškė du darbininkus

Skaudi nelaimė greitkelyje pakaunėje – į dirbančių kelininkų mikroautobusą nė nestabdydamas rėžėsi vilkikas. Smūgis buvo toks stiprus, kad ant grindinio iš mašinos  išsviedė du darbininkus. Abu nuvežti į ligoninę. Vieno būklė labai sunki. Siužete – išskirtiniai vaizdai pačios nelaimės akimirkomis.  

Siaubingą smūgį įamžino šalia greitkelio veikiančios įmonės vaizdo stebėjimo kamera. Matyti, kad vilkikas nė nestabdydamas įskrieja į kelią tvarkiusių darbininkų mikroautobusą ir jį stumdamas lekia tiesiai į griovį. Smūgis iš mašinos išsviedžia joje buvusius du kelininkus. Štai matyti, kaip ryškiomis salotinėmis liemenėmis vilkintys vyrai lieka gulėti išblaškyti po greitkelį.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Išskirtiniai vaizdai iš baisios nelaimės, kai vilkikas nubloškė du darbininkus

„Žvilgtelėjau į navigaciją – tuo ir pasibaigė. Nukreipiau žvilgsnį ir per vėlai pamačiau, ir taip įvyko nelaimė“, – sako vilkiko vairuotojas Almantas Beržanskas.

Į nelaimės vietą sulėkė visos specialiosios tarnybos.

Padėti nelaimėliams atskuba ir kiek tolėliau priekyje dirbę sužeistųjų kolegos. 

Į Kauno klinikas išvežti du 37-erių ir 56-erių darbininkai. Jie sužaloti smarkiai, vieno būklė ypač sunki, medikai kovoja dėl vyro gyvybės. Šiame kelio ruože pakaunėje dirbo keli darbininkai, pasiskirstę į dvi komandas.

„Čia buvo atliekami kernų gręžimo darbai ir turime informacijos, kad buvo laikytasi visų saugos reikalavimų, aptvėrimų“, – pasakoja  Įmonės „YIT Lietuva“ atstovas Aurelijus Braželis.

REKLAMA

O štai vilkiko vairuotojas ir jo įmonės atstovas tikina, kad apie remontą įspėjantys ženklai buvo sustatyti pernelyg arti darbų vietos, tad, išvydus kliūtį, esą sustoti buvo nebeįmanoma. 

„To pažymėjimo trūksta, kad tikrai vyksta remonto darbai, eismas didžiulis, patys suprantat, yra trasa, dabar įvyko, kaip įvyko, čia metalo krūva, čia nulis, svarbiau, kaip su žmonėm ten“, – teigia vilkiko savininkas Laimontas Pupelis.

Vilkiką vairavo 53-erių vyras. Jis avarijos metu buvo blaivus.


Rašyti komentarą...
V
Valdas
2020-03-10 09:37:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nieko baisaus. Gaus pora metų ir viskas. Jei būtų višta nutrenkes tada būtų rimta.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų