Pragariškos liepsnos prarijo prabangų viešbutį populiariame kurorte

Pragariškos liepsnos prarijo prabangų viešbutį Jungtinės Karalystės Istborno kurorte. Laimė, viešbutyje buvę poilsiautojai evakuoti laiku, tad nenukentėjo. Už tai ugniagesiai dėkoja viešbučio darbuotojams.

Liepsnos ankstų penktadienio rytą įsiplieskė Jungtinės Karalystės Istborno kurorte. Čia užsiliepsnojo prabangus viešbutis ant jūros kranto.

Manoma, kad gaisras pirmiausia įsiplieskė viešbučio rūsyje, o vėliau išplito per visą pastatą ir prarijo net viešbučio stogą. Pranešama, kad kol kas tiksli gaisro priežastis nenustatyta.

Ankstų rytą pranešus apie gaisrą visi poilsiautojai buvo operatyviai evakuoti. Laimė, niekas nenukentėjo, o darbuotojų pastangos visus žmones išgelbėti iš viešbutį ryjančių liepsnų neliko nepastebėtos – ugniagesiai už tai jiems nuoširdžiai padėkojo.

Dėl didžiulio gaisro visi vietiniai gyventojai buvo įspėti kuo mažiau būti lauke, uždaryti langus ir duris.

Šis Viktorijos laikus menantis istorinis viešbutis yra skirtas tik suaugusiesiems. Viena naktis šiame viešbutyje kainuoja mažiausiai 200 eurų. Visi tuo metu viešbutyje buvę žmonės apgyvendinti Istborno rotušės susirinkimų ir teismo salėse.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų