Kraupi istorija iš Rusijos: profesorius nužudė studentę, kuri buvo jo meilužė

Kraupi istorija iš kaimyninės Rusijos, kur žymus Sankt Peterburgo universiteto profesorius, istorikas prisipažino nužudęs savo meilužę studentę ir, bandydamas atsikratyti jos kūno, sukapojo ją į gabalus.

Stebėjimo kameros fiksuotame vaizde, kaip teigiama, Sankt Peterburge iš savo namų, prie Mojkos upės ateina ir į ją kuprinę išmeta Sankt Peterburgo universiteto docentas, Rusijoje žinomas istorikas profesorius Olegas Sokolovas.

Netrukus jis ir pats atsiduria šaltame Mojkos vandenyje. Skęstantį vyrą pastebėję žmonės skambina policijai ir gelbėtojai jau netrukus traukia jį iš vandens.

Profesoriaus kuprinėje pareigūnai aptinka kraupų radinį – iki alkūnių nukapotas moteriškas rankas. Profesoriaus bute – moters kūnas su nupjauta galva.

Skelbiama, kad Rusijoje gerai žinomas 63-ejų Olegas Sokolovas, Napoleono istorijos entuziastas, pareigūnams apklausos metu prisipažino nužudęs savo buvusią studentę meilužę. Anastasija Ješčenko jau kurį laiką gyveno su profesoriumi jo namuose. Ne vien profesiniai ryšiai juos siejo jau porą metų.

Nužudytosios brolis sako, kad su ja prieš nelaimę kalbėjęs telefonu: Anastasija esą skundėsi, kad susiginčijo su profesoriumi ir kad jis prieš ją smurtavo. Profesoriui protas galimai pasimaišė iš pavydo. Manoma, kad po ginčo, ji ir buvo nužudyta, o vėliau, norėdamas atsikratyti jos kūnu, Olegas Sokolovas nusipirko pjūklą ir, gerdamas alkoholį, pjaustė studentės palaikus.

Rusų spauda skelbia, kad profesorius, atsikratęs merginos palaikais, planavo nusižudyti ir pats persirengęs Napoleonu.

Profesoriaus studentai sako, kad jis buvo lengvai įsiplieskiantis, pastaruoju metu visiškai nepakantus.

 


Rašyti komentarą...
I
Istorikas
2020-07-19 17:01:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nusibaigė perdyla Sokolovas. Ponasenkovas laimėjo.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų