Fenotipologas Lučinas išklojo visą tiesą apie vyrų spermą: daugelį tai nustebins

„Tam, kad kiekvienas mokėtų išsirinkti tinkamą porą, reikia bent minimaliai išmanyti fenotipologiją. Jau paauglius reikia mokyti išsirinkti tinkamus draugus ir partnerius“, – įsitikinęs fenotipologas Markas Lučinas. Visgi Laidoje „Pasaulis pagal moteris“ apsilankęs veidų ekspertas papasakojo, kad daug ką galima nuspręsti žiūrint vien į biologinį amžių. Tad kodėl vyrams nėra vėlaus amžiaus planuoti vaikus, o jų sperma tik gerėja artėjant penktajam dešimtmečiui?

Kitaip jis negali paaiškinti to, kad daugelyje šeimų vėliau gimę vaikai yra protingesni, nei gimę anksčiau, kol vyras dar buvo jaunas.

„Vyro sėklos fondas, tai yra lytinės ląstelės nuolat atsijaunina, kamieninės ląstelės atsijaunina ir gaunasi labai įdomus dalykas – vyras nuolat mutuoja. Idealus amžius būti tėvu – nuo 40 metų ir vyresnis. Tam kad pagimdyti protingą vaiką reikalingas veislinis, sveikas vyras ir išsilavinęs. Jo sukaupta patirtis ir tos mutacijos eina į organizmą, o tai yra labai svarbu“, – aiškina M. Lučinas.

Fenotipologo teigimu, patys kokybiškiausi vaikai gimsta tuomet, kai tėvo amžius yra tarp 50-60 metų, o jo partnerė – jauna.

„Didžiosios dalies genealių žmonių mūsų planetoje tėvas buvo vyresnio amžiaus, o mama – jauna. Jos kiaušinėliai buvo sveiki, kurių ji dar nespėjo sugadinti, o pas tėvą jau buvo sukauptas tas mutacinis bagažas. Derinant tai gaunasi labai geri, kokybiški vaikai“, – teigia veidotyrininkas.

Visą interviu žiūrėkite:


Rašyti komentarą...
a
a
2019-06-03 18:03:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Oho kiek daug is spermatozoido veido bruožų pasakyti galima
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų