Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Kolegos,kas ukyje naudojate suskystintas naftos dujas? Kodel tai vienas is pagrindiniu musu reikalavimu vyriausybei. Nejaugi neturime didesniu problemu!?
Kada šitos valdžios ministrais Nausėda patvirtina goželius(kuoktelėję vėplos) be sąžinės ir bent lašelio žmoniškumo, tik išpilti srutovežiai Daukanto aikštėj ir prie seimo šitai valdžiai primins, kad jie laikini ir pasamdyti tarnauti, ne sau.
O kad aš nebematau to maisto - kiauliena nebevalgoma - lašiniai apie mėsą yra nebe lašiniai ar riebalai, o kažkokia guma. Kur bepirksi, tas pats. Anksčiau pasigardžiuodamas valgiau ir tuos lašinius, dabar matau kažkokią kramtomą gumą, matyt kiaulės šeriamos netinkamais pašarais. Atskirai pirkti lašiniai tokie pat - netirpsta, apskrunda ir gaunami guminukai, o ne spirgai ir taukai. Mėsa kepama paplūsta vandeniu, galimai prišvirkšta vandens, kaip buvo demonstruojama LT TV laidose, suprantama kodėl propaguoja valgyti ne keptą, o pakaitintą kokias 5 minutes kad vidaus temperatūra būtų
S L O V E RUSSIJAI,,,S L O V E BALTARUSIJAI ir gerb...V..V..PUTINUI....su BACKA...
Susmirdusios tvartelinių vagių šiknašluostės atsibudo ir pradėjo komentaruose skleisti smarvę dėl ūkininkų reikalavimų, susmirde ožio tvarteliniai konservatnikai jeigu jums nepatinka ūkininkų demokratiniai protestai, tai važiuokite į jūsų taip mėgstama ir dažnausiai visur minima rosiją.
Nebenori būti milijonieriais, nori būti milijardieriais.
@Suskilus krimliaus gelda Lenkija išmaitino ir toliau ramei maitins,sukčius Lietuvos susiktus ūkininkus.Verke ištisai.Grudai perpigus,o duonos neina ypirkt.svolocei.
Tegu grąžina visą gautą paramą, o po to reikalauja...
ŠITIE ĮMYTĘ VATNIKAI ŠANRAŽUOJA VALSTYBĘ. JEMS VIS MAŽAI IR MAŽAI. TAI STRYBŲ IR KOLŪKIŲ PIRMININKŲ PALIKUONYS. NEREIKIA JIEMS NUOLAIDŽIAUTI IR PANAIKINTI VISAS PRIVILEGIJAS IR LENGVATAS.
@IŠ RASEINIŲ Tu asile išmok rašyt be klaidų.apie ūkinykus gerai arba nieko.
Jokie tai ne ūkininkai. Tai buvusių kolchozų pirmininkų bei buvusių agrarinių komisijų darbuotojų vaikai ir vaikaičiai. Jie, net ne žemdirbiai, o verslininkai, kurių 60-80% verslo investicijų ir išlaidų apmoka Lietuvos ir visos ES gyventojai. Retas kuris iš jų pats tą žemę dirba. Iš jų aplamai reikia atimti visas lengvatas, nes tai prieštarauja sveikam protui ir įstatymams. Parodykite kas dar apart tuos reketininkus gauna tokias subsidijas ir mokesčių lengvatas? Kirpyklos, valgyklos, privačios parduotuvės, taksistai, amatininkai? Gal parodykit man nors vieną taksistą, kuris su 60-80% kompensacija iš Valstybės būtų nusipirkęs automobilį?! Prorusiški padlos su Karbauskiu priešakyje skleidžia naratyvą, kad be šitų kaimo reketininkų nuo bado išmirs visa Lietuva. Niekas nemirs. Susimažins ūkius, kas neišsivers - užsilenks ir augins produkciją pirmiausia vietos rinkai, o ne eksportui. Lietuvos žemės ūkio paskirtis yra pirmoje vietoje aprūpinti maisto produktais vietinę rinką, o ne Afrikos šalis. Subsidijas šitie pederastai gauna, kad galėtų konkuruoti su pigia įvežtine produkcija, o ne konkuruoti su žemės ūkio produkcijos augintojais tarptautinėje rinkoje. Šitiems padloms turi būti panaikintos visos lengvatos. Priešingu atveju lygiavertės lengvatos ir subsidijos turi būti teikiamos visiems Lietuvos verslams.
@Vasileuskas Nera ka pridurti.
@Vasileuskas Aš savo gaminamus karstus parduodu ritualinių ritualinių paslaugų įmonėms. Mano realizacijos kainos svyruoja nuo 80 iki 300 eurų. Daugiau man nemoka, nes kaip aiškina laidojimo namų vadovai už didesnę kainą jų klientai tų karstų tiesiog nepirks. Laidojimo namai tuos pačiu karstus pardavinėja po 300-1500 euro. Kada valdžia man pradės kompensuoti patiriamus nuostolius? Reikalauju kad vyriausybė nustatytų fiksuotas karstų supirkimo kainas- MDP 200 euro, pušis/eglė 400 euro, uosis/ąžuolas 800 euro.
@Vasileuskas Super!!! Jie net atliginimu, darbininkams normaliu nemoka, buozes isbuozint, tikrus ukininkus palykt, daugelis is ju nelegaliai prisivoge zemiu,,.
Jau nusibodo tie žemvaldžių verkšlenimai , visi kiti juos turi išlaikyti , o mūsų mokesčiai eina tam kad jų bobelės ganytųsi po Šri Lankas ir Tailandus
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų