Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Geriausia skolintis pas Š .Stepukonį !
@Be grąžinimo Tokie tau tik bega rakom duoti, kuo greiciau :D Dar Avulis visai noretu
Tikrina tik vieną dalyką - ar esi lojalus lenbergistanui
geras straipsnis, viska suprantamai paaiskina. taip ir turi buti, paskolos turi buti isduodamos tik viska grieztai patikrinus. taip pat reikia grieztai stebeti visus pervedimus, net ir nelabai dideliu sumu pervedimus. visai tai vadinama prevencija.
na, savaime suprantama, tas negalioja, kai buvo plaunami simtai milijonu rusisku neaiskiu pinigu ar kai koks nors saziningas pilietis nori palosti kazino ir persiveda 30, o gal jau ir 40 milijonu euru:):):) tada jau galioja kita tvarka:):)
nesinervuokite ir geros dienos visiems
Fake news ziurkes
Čia nepataikė su rasineliu...... Reikejo nors 5 metus palaukti...... Jei simonyte kuom pasitiki, tai tam bankas mln leis prasukti......
Nesant paveldėtojų, mirus indėlininkui, pinigus pasisavina bankai, nemokėdami jokių pajamų mokesčių... O sumos kartais tai nemenkos pasitaiko...
O kiek Mln. Eur. Nausedinikai
Neduos, tai neduos. Vadinasi, pasiraitom rankovės ir dirbam.
@A Neduos 'Swedas', yra 'Olympic'as'
O jei prašyčiau pralošimui ar kokiam išvaistymii?
@Jsom Kiek reiktų? Į PM.
Palukanos didziausios pasaulyje buvom turejom paskola bustui gave pries 8 m, norma buvo 2 proc, pernai jau 7 proc, visa paguoda butas buvo pirktas uz 50 tukst, inasa sumokejom 10 tukst, ir per tuos ū m, sugebejom ismoket , dabar toks butas 100 tukst ir palukos 7 proc, Vilniuje bus pirkimas nes viskas sukasi , daug gerau apmokamu darbo vietu ir karjeros galimybes , vaikams mokslai , gydymo istaigos .
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų