Rašyti komentarą...
Visi komentarai su klaidom parašyti... Apgailėtina.
Pirmiausia tai privatus pensijų fondas ir nesuprantama kodėl finansuojams dar ir iš biudžeto visų piliečių sąskaita? Akivaizdu,kad joje gali dalyvauti tie kurie daug uždirba ir gali sau leisti,o dabar gaunasi,kad ubagais prisdengdama valstybė remia turčius?Gal šio fondo kūrėja Blinkevičitė paiškins ,kaip ji sulygino gyvenačius jų pajams Vilniuje ir Balbieriškyje ar kitame miestelyje,Neturi būti jokių pinigų iš biudžeto o žmogus pats turi prašyti,o ne dabar kaip avis š vieną būrį suveja gauja godžių žmonių.
Smagu kai pati valstybe sava zmogu isleto skandina. O svetimi bankai dziaugiasi ir savo valstybes zmonems geras salygas dalina.
Mano suma 2021 m. gale buvo 5200 eur... 2022 m. gale nukrito 700 eur... Tai kur čia pensijos kaupimas ?! Tai paprasčiausias investavimas į akcijas, aš tą galiu padaryti ir pats per investicinius fondus arba tiesiog pats išsirinkti kur noriu investuoti... Tai yra žmonių mulkinimas, ir dar priverstinis... O kad žmonės negalėtų lengvai išeiti, sugalvota sudėtinga išėjimo schema, kad kuo daugiau pinigėlių liktų kombinatoriams šiltuose postuose... Pirmiausia buvo tikslas pritraukti , o paskui padaryta, kad nebegaletum išsiimti pinigų, tokias schemas dažnai naudoja internetiniai sukčiai
@Proxodil mimo tai cia ir yra sukciu schema vykdoma valstybiniu mastu....Mus valdo vagys.
Tai priverstinis mokestis, o ne kaupimas pensijai. Dalis žmonių dar prisimena atimtus tėvų sukauptus pinigus, skirtus vaikų studijoms. Tai dabar iš tų buvusių vaikų pinigus atima dar kartą. Todėl nieko naujo. Aštuoniasdešimt procentų atlyginimo mokesčiams, o likę išgyvenimui. Ar gali jaustis protingu eidamas į darbą? Deja.... Todėl tiek daug žmonių ir nedirba
Nesamonė tie pensijų kaupimai
Nesamonė tie pensijų kaupimai
Padarykit kad žmogus pats galėtų nuspręst, nori jis tą pensiją kaupti ar ne. Kiek galit iš žmonių pinigus melžt?
Didžiausias pasityčiojimas iš žmonių koks tik begali būti. Prie didžiausios diktatūros netgi tokių plėšimų nevyksta.
Legalus vagai ir viskas tuo pasakyta
Simonyte isdave tokia paslapti
Idomu kaip su tais kurie nutrauke kaupima,bet sukauptus pinigus ne sodrai pervede,o pvz.SEB banke paliko.imanoma juos issiimti?

Skaitomiausios naujienos
Į viršų