Rašyti komentarą...
Prieš pensijinio amžiaus
Prieš pensijinio amžiaus
Mano manymu reikia kelti minimumą , pe nsijas, kurios ženkliai skiriasi nuo Europos vidurkių , invalidai skriaudžiami , mokesčiai europiniai, maistas kokybiškas neįperkamas, kai kas brangiau negu senbuvėse eu valstybėse.
Pakels alga 5e o mokesčių kainos pakils 15e tai kam didinti algas?
Kam rašyti beverčius straipsnius, jei žmonės daugiau už žurnalistus šendien žino. Bevertė profesija, nes naujienų nulis, kas vyksta pasaulyje. Atsilikėliai, laikas tapkes keisti, jei manot, kad jūsų niekas neliečia ir nelies. Dirbat už bevertį popierių.
darbdaviai nori kad mes visi jiems drbtume kaip vergai (halopai) už dyka tada jiems bus gerai
kodel pateikiama tik tai kas yra pries m
kodel pateikiama tik tai kas yra pries m
as
Kur jau bus patenkinti iš ko darbdaviai milijonus krausis.Apgaudinėja darbuotojus ir krauna sau milijonus statosi pilis
:))))))))))))))))
:))))))))))))))))
kokios kainos pagal jas ir reik pragyvenimo buda skaiciot .cia pagal siandenines kainas mokescius .i rankas mma turetu but 1000EUR .O NE S... MALT I R ....
@pr Būtent bijoma eiti į parduotuve
Mes nors ir gyvename ES ,bet atlyginimus mums moka azietiskus,nes Jus lietuviai ne kovojote uz tikrus europinius tarifinius valandinius atlyginimus uzimant tas profesijas uz kuris proporcingai ir turite gauti! Bet Jus to nenorite,ta matau kviesdamas i mitingus,protesto akcijas,o ka sakyti apie streikus,Kaune Autrolije palaikiau ju streika,kaip transportininkas, na o ka Jus to metu darete? Vladimir Moskviciov dar nuo 1969 metu aktyvus profsajungietis is Kauno miesto! Atminkite visi kaip kovojote -ta Jus ir gaunate ir ne kaltinkite valdzia,o patys save-vergai ir baili esate!

Skaitomiausios naujienos
Į viršų