Penktadienį iš pareigų pasitraukė „Omnitel“ prezidentas Antanas Zabulis. Į jo postą paskirtas Danas Strömbergas bendrovėje „TeliaSonera“, kuriai priklauso „Omnitel“, dirbantis daugiau kaip 20 metų, kompanijos viduje ėjęs daug vadovaujamų pareigų.

2009-2012 metais jis vadovavo „TeliaSonera“ fiksuotojo ryšio padalinio kompanijai Danijoje ir pavertė nuostolingą kompaniją pelninga.

A. Zabulis, paklaustas kas lėmė sprendimą palikti postą, Ekonomika.lt sakė, kad keičiantis kompanijai ir jai kylantiems iššūkiams atsiranda abipusis mąstymo perkrovimo poreikis. Jis užsiminė paliekantis bendrovę dėl išsiskyrusių jo iš valdybos požiūrių.

„Kiekviena kompanija pergyvena tam tikrus etapus – yra augimo fazė, yra aplinkos formavimo fazė, verslo aktyvinimo fazė. Tad šiuo metu yra skirtingi požiūriai“, - sakė vadovo postą paliekantis A. Zabulis.

Buvusio „Omnitel“ vadovo teigimu, atsiranda poreikis įsivertinti iš šono, tad kai aš ir kompanija tai padarėme, buvo priimtas sprendimas. „Vadovų kaita yra visiškai natūralus dalykas – vieni žmonės geriau daro vieną, kiti kitą“, - pasakojo A. Zabulis.

REKLAMA

Pašnekovas teigė turėjęs minčių apie ateities planų, tačiau nenorėjo jų detalizuoti pirmą dieną po pasitraukimo iš posto. „Kadangi esu žmogus, kuris dirbo paknakamai plačių frontu, veiklos tikrai netrūksta. Tačiau pirmą dieną po šių naujienų paskelbimo norėčiau viską pirmiausia susidėlioti pats“, - pasakojo buvęs „Omnitel“ vadovas.

Paklaustas ar numato pokyčių „Omnitel“ po savo pasitraukimo, pašnekovas teigė, kad kompanijos laukia nemažai iššūkių todėl ši neabejotinai stiprins savo veiklą. „Omnitel" yra stiprus tuo, kad sugeba derinti kūrybiškumą, socialinę atsakomybę ir kovingumą, tad spėčiau, kad kompanijos kultūra turėtų būti stiprinama, tačiau dabar jau kalbu, kaip žmogus iš šalies“, - sakė A. Zabulis.

“Lietuvos mobiliojo ryšio rinka išgyvena iššūkių kupiną pereinamąjį laikotarpį. Mes planuojame užsitikrinti rinkos lyderio pozicijas ir padidinti pelningumą. „Omnitel“ įdiegs naują verslo modelį, padidinsiantį duomenų perdavimą ir sumažinsiantį balso paslaugų mažėjimą. Siekdami patenkinti vartotojų poreikius mobiliajam internetui, tęsime tinklo modernizaciją, toliau plėsime 4G LTE tinklo padengimą ir didinsime jo talpą”,- išplatintame pranešime teigia „TeliaSonera“ Baltijos mobiliojo ryšio padalinio vadovas Kennetas Rådne'as.

D. Strömbergas gimė Švedijoje 1958 metais, Helsinkio Aalto technologijų universitete yra įgijęs magistro laipsnį. Pareigas jis pradeda eiti nuo šiandien, o per vasarą su šeima persikels gyventi į Vilnių.


Rašyti komentarą...
t
teisingas sprendimas
2013-06-14 14:36:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na pagaliau suprato, kad taip imone numirs. Gal but, si imone dar turi sansa i reabilitacija ;)
Atsakyti
0

b
br
2013-06-14 16:01:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
palikit jam bent topinį planą "asmeninis"
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų