Rašyti komentarą...

Ir su kiekvienu minimalios algos pakelimu mes esame vis labiau skurdinami. Nes i rankas nubyra gal pora desimciu papildomu euru, o mokesciu sumokame daugiau, prekes ir paslaugos brangsta, vis labiau nuverteja santaupos, jei dar kas tokiu turi siais "geroves laikais". Plius prie to, dirbantys privatininkams priversti visa ta algos pakelima uzsidirbti dar ilgesniais virsvalandizais, didesniu darbo kiekiu, nes juk savininkui pinigu didesnems algoms ismoketi niekas neduoda.
Covid 19 salies verslui poveikis jau aiskus - prabangiu masinu verininkai jau prisipirko ,aiskiau nebuna...
Gėda tokioje šalyje gyventi, kur uždirbti prakaitu pinigai nukeliauja į kitų kišenes. Tikrai skątinsiu vaikus čia neužsibūti..
Minimumas... o visi kiti atlyginimai? Tuoj nekvalifikuotas darbas už minimalų atlyginimą pasivys kvalifikuoto su atsokomybe darbo atlygį.
@... Tai gerai kad pasivys reikia tik dziaugtis tuom
@Albinas O kas cia gero? Vieni mokinasi stengesi sieke kazko gyvenime, nesa atsokomybe uz savo darbus o kito darbas be jokios atsakomybės ka pirstu parodai ta paduos... ir jum tai lygeverciai darbai uz kuriuos atlygis turi but vienodas?
Siūlyčiau MMA padidinti iki 800e ir nedidinti nei mokesčių nei kainų elektrai, dujoms ir maisto produktams
Algos turetu kilti.mažiausiai 200 euru atskaičius mokesčius ir tai ,tik juroj lašas,valdžia buktuokit verslininkus imones kurios yra užsienio,bet lietuvoje.kol taip nebus padaryta lietuva vergaus,o visi verslininkai pagyvens mažesniu pelnu,gana tyčiotis iš žmoniu.
panašu kad valdžiažmogiai didina pensijas ir minimalias algas tik tam kad didinti mokesčius. norint padidinti išmoką 1 euru reikia padidinti mokesčius 3 eurais, 1 euras išmokoms, 1 euras biudžetui, 1 euras valdžiažmogiui į kišenę.
Ponai prokurai siai dienai pagal Lietuvoje esancias kainas,i rankas mazu maziausiai turetu buti 900 euru.Lietuva vel mazeja,koncervatoriai ieis i istorija netik kaip buvo isrinkti panasiu zmoniu kurie balsavo uz breksita...bet ir valdzia kuri per savo valdymo karjera is savo namu isvijo koki 100000lietuvaiciu...kiek zinau tai iki siandien nuo metu pradzios,paliko lietuva 14671 zmogus...
Kas iš to,pakelia minimumą,o sumažina etatą.
@Beta Įdarbina ir moka už 0,5 etato, o dirbti reikalauja už visą etatą.
Pakelia algq-padidėja mokesčiai ir kainos. Ir vėl grįžtame prie suskilusios geldos. Kas iš to?
Į viršų