Neringa vėl svarsto galimybę keisti įvažiavimo tvarką

Neringos miesto savivaldybėje šią savaitę buvo svarstoma galimybė keisti įvažiavimo į kurortą tvarką – vadinamojo ekologinio mokesčio sistemą, rašo dienraštis „Lietuvos žinios“.

Pagal siūlymą, Alksnynės poste 20 eurų susimokėjęs poilsiautojas, išvykęs iš Neringos savivaldybės, antrą kartą per tris paras mokesčio nebemokėtų. Pagal dabar galiojančią tvarką 20 eurų mokėti reikia kiekvieną kartą, kai išvykęs iš savivaldybės teritorijos žmogus automobiliu grįžta į ją – net ir tą pačią dieną.

Be kita ko, sprendimo projektu taip pat siūloma nuo vietinės rinkliavos atleisti atitinkamais valstybiniais registracijos numeriais pažymėtus istorinius automobilius bei judėjimo negalią turinčius ir vairuojančius tik jiems specialiai pritaikytas transporto priemones asmenis.

Nuo šių metų įvažiavimas vasaros metu į Neringą pabrango nuo 10 iki 20 eurų automobiliui. Kurorto valdžia taip sakė siekianti suvaldyti transporto srautus ir per šį sezoną automobilių į kurortą įvažiavo apie 15 tūkst. mažiau nei tuo pačiu metu pernai: apie 70 tūkst. automobilių, kaip pernai jų buvo 93 tūkst., užpernai – 86 tūkstančiai.

 


Rašyti komentarą...
V
Vitalija
2016-09-15 22:44:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Man tai atrodo, kad per mazas mokestis...reiketu koki maziausiai 100 euru uz kiekviena ivaziavima paimti, tai tikrai vaziuos tik elitas..ir Neringa klestes....Tiesiog baisiai gudrus ir baisiai godus Lietuvos ponai apsidare. Gal nesuvokiate, kad zeme ir gamta zmogus gali naudotis nemokamai. Kokio velnio as turiu vaziuoti i ta Neringa, kai sakysime Danijos Siaures juros pakrantes su didziulemis kopomis ir smelynais yra prieinami visiems nemokami, laisvi ir gali kiek nori dziaugtis. Taigi gal atsikvosekite goduoliai ir proto bokstai-
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų