Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Pritaisykite jiems benzobaką
Pritaisykite jiems benzobaką
Iš karto išpirks visus
Jau net salerka važiuot daug pigiau nei šitom pornografijom, apie gemarojų net nešneku.
yra pilna, jis pigus, pasikrauna pilna bala kuro per 5min. Ir degaliniu kiek nori kur nori. Automobiliai su vdv yra pigus. Vdv remontuoji visi kas nori, dalių pilna, ir t.t. ir man asmeniškai reikia tik daikto kuris mane nuveztu, o ne elektrinio brangaus paspirtuko su laidu.
Elektromobilis gerai tik jei važiuoji namai-darbas ir krauni namie kitu atveju tai vargas ir kraunant ne namie ne tik kad gaišti laiką bet dar ir moki beveik tiek kiek už benz/dyz.
Būtų įdomu sužinoti, ar kas nors yra atlikęs tyrimą, kiek taršos išskiriama vienam elektromobiliui ir vienam vidaus degimo automobiliui pagaminti???
@Nuomonė yra. Tyrimas išsamus, tad galima susidaryti normalų įspūdį kas yra kas ir neklausyti tiek pačių EV gamintojų ar EV priešininkų paistalų.: sciencedirect. com/science/article/pii/S1110016823009055 ir climate. mit.edu/ask-mit/are-electric-vehicles-definitely-better-climate-gas-powered-cars
@Nuomonė yra, bet neskelbiama, esu skaites, nerasiu dabar greit, USA dare, tai realiai, įvertinus baterijų kenksmingumą, skaičiai nėra jų naudai.. čia biznis ir nieko daugiau. Daug įstatymų priėmėjų turi akcijų šioje srityje.
Mano šefas turi elektrinukę. Sakau jam; gerą mašiniuką nusipirkai, krauni ir krauni kas dieną. O aš tik kartą kas du mėnesius.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų