Rašyti komentarą...
Daugybę metų jau esame Europos Sąjungoje, tačiau iki šiol Regitra nesugeba sudaryti vieningos sistemos. Ridos atsukinėtojai klesti. Žmonės priversti pirkti avto su atsukinėtais spidometrais, o tai yra didelė vagystė. Įtariu, kad šitokia neatleistina betvarkė gali vykti tik su atsakingų žinybų žinia.
Suknistu De.. lu Kodas
Ką dar zadate apsunkinti? ,,Regitra,, ir taip baisesnė už Talibana!!!!!
Ponai įstatymų kūrėjai! Pakol kas dar ne nusipirkus valstybė ne autopliuso ne autogido. Taip, kad kodai nebūtini! Tik rekomenduojemi
Sukčiauja tai čia pas mus valstybė. Įdomiausia tai kad valdziazmogiai šiuo atveju nesidomi kad bus rida atsukta kad pirkėją apgaus jiems svarbiausia kad jiems būtų sumokėta. O kodėl žmogus turi moket? Ir kodėl ne jis pasirenka kiek moket ir ar moket? Tai jei valstybė sąžiningą tokia tai kodėl jie negrazindami žemės buvusiems savininkams išmoką kompensaciją už miesto žeme 3000 už hektarą tai yra 50 kartų mažiau už rinkos kainą provincijoje ir milijoną kartų mažiau nei Palangoje tai kodėl neišmoko tikrą kainą? O gal valstybė man parduotų už tokią kainą žemės tokį patį plotą? Kad ir Žvėryne. Juk jei mokesčiai visoj Lt vienodi tai tada viskas turi būt vienoda. Bet kažkodėl viską nori paimti ne iš klanui priklausančių. O klanas ir toliau grobsto. O blogiausia kad viską deklaruoja darantys dėl žmonių bet iš tikrųjų daro viską dėl savo gero sotaus gyvenimo ir bujojimo. O eiliniai žmonės jiems visai nerūpi.
Perikupams kaput
@Krc Paprastiems zmonems, jau masinos pabrango. Kaput tusciu piniginiu savininkam, kainos isaugs ir pirksit uz kosmosa
Didinti baudas nuo 1000 eurų iškart
Konservatorius isnaikinsime baudžiauninkųss kaip šunis. Šešėlio nebeliks. Arba uzdrausime dizeliams važinėti. Mirtis ubagams ir sukčiams. Tegyvuoja bajorai
jūs kliedite,pilni portalai auto be tu sdk,ir kaip paskambinti ir paklausi apie kodą,ponai pardavėjai įsižeidžia ir šaukia,kokio kodo tu nori senai mašinai,tipo pats ir išsiimk tą kodą kai registruosi.kiti kodus išima ant visokių asocialių asmenų už butelį pasiskoline jų asmens dokumentą.reikia visas auto pirmą užregistruoti ant to asmens kuris ją parduos ir tada pasibaigs nesąmones,perekupai mausto visus,neįmanoma nusipirkti auto tiesiai iš savininko be perekupo,kuris uždirba ir neneša jokios atsakomybės.ka jūs ten veikiate įstatymų leidėjai nesuprantu.
@Ka Pirk is salono,kur problema ?
@K niekas patarimo neklausė.
@K Taip is salono ir gausi garantija, Vokietijoje jei privatus parduoda jokios garantijos irgi
@Ka Nu tikrai pričiuožus ta valdžia, yra būdų, kaip visa tai sureguliuoti, tai ne blin, kodai-crenodai visokie.
Į viršų