Rašyti komentarą...
Tai ir su magistrų gausim tą patį, neatsižvelgia, kad 10 metų po vidurinės mokėmės. Absurdas!!!
Pensijas taip pat didinkite daugiau turintiems 40 metų stažą.
Taip pat pridėti apskaitos vienetų už darbą iki 1994 m. nes dabar apskaičiuojamos pensijos imant apskaitos vienetus tik nuo 1994 m. o laikotarpio iki 1994 m. tik stažas. Gaunasi didelė skriauda, juk mokesčiai buvo mokami nuo atliginimo ir iki tų metų.
Kelkit greičiau pensijas , pensininkai neturi ką valgyt
O tai koks tada bus vidutinis atlyginimas?
IKI parduotuvė kasininkas darbo laikas 0.800 - 22.00 val dienos pinigų suma: 100 e prekės pagal kodus kulturingas aptarnavimas
sąlyga-kuo didesnė atlyginimų mediana,kuo mažesnė kaina.
Visi su tom pensijom. O apie Jaunus pagalvoja kas nors? Kaip butą įsigyt, mašiną įsigyt įšlaikyt, apie šeimą galvot? Pensininkai nuo senų laikų butuose gyvena, 1asm 4kamb bute, o JAUNIEM paskolų neduoda, o ir gautum už tiek neįpirksi .
@Jaunas Nejaunas Šmiki (e) nesirūpink senukų pinigais, jie , ne taip kaip tu , atstatinėjo pokario lLietuvą, gyveno net bendrabučio kambarėlyjepo kelias šeimas , ar butuose be jokių patogumų, ir negaudavo aplamai jokių socailinių išmokų .Dabar perekšlės gali sėdėti namuose su kinderiais, mokami pinigai už vaikus.Ką gaudavo jūsų močiutės ir motinos, egoistai jūs s..ti .Senam žmogui dvėst patarsit, nereikia nei maisto nei vaistų, o ir butą išlaikyti kiek kainuoja , taip kad prikąsk liežuvį !!!!!
@1212 Nebuvo taip blogai, kas dirbo uždirbo, kas pylė prapylė. Visko buvo pilna, ir iš po prekystalio galima buvo gaut ko viešai nebūdavo pirk, uždirbdavo, butą, mašiną gaudavo, tik vieni juodais pinigais ėmė, tai už tai dabar mažai gauna. O kas legaliai dirbo, dabar ir pensijos už MMa didesnės. Nereik piešt visko tamsiai. Dabar visoki pašalpas gauna ir darbo nematę .
@Jaunas Nejaunas Užsikišk, su..tas ( a ) egoiste, nes senukai tuos pinigus UŽSIDIRBO , ne taip kaip dabartinių lodorių - pašalpinių karta.Vien perekšlės tris metus gauna išmokas, ką gavo jūsų tėvus auginančios močiutės, tėvai auginę jus ?
@Jaunas Nejaunas Sovietmečiu butams eilės buvo daugeliui metų; mašinų nedalijo, o tik po ilgo laukimo gaudavai paskyrą nusipirkti naują mašiną. Naudotos mašinos buvo brangios, nes buvo deficitas. Šiuolaikinis jaunimas visko nori "čia, dabar, daug".
@Jaunas Nejaunas Sovietmečiu butams eilės buvo daugeliui metų; mašinų nedalijo, o tik po ilgo laukimo gaudavai paskyrą nusipirkti naują mašiną. Naudotos mašinos buvo brangios, nes buvo deficitas. Šiuolaikinis jaunimas visko nori "čia, dabar, daug".
Labai bloga naujiena. Kodel ?
Tai labai pablogins specialistu, kurie esa viduriniojoje klaseje situacija. Zmogus su kvalifikacija ir su didele atsakomybe darbe gaus vos keliais simtais daugiau i rankas, ko pasekoje nemaza dalis specialistu pabegs i kita sali. Jau dabar daug darbdaviu del koronos beveik nekelia algu arba kelia labai minimaliai. Pavyzdys Vilniuje gyvenantis specialistas pvz dirbs darba kur alga ant popieriaus 2000, i rankas 1200, paskolai 300, transportui 100 ir komunalai siektiek brangesni nei provincijose, o pvz Alytuje valytoja gaus 700, jokiu paskolu, gyvenimas kaip kurorte ir jokios atsakomybes, bet gyvenimo kokybe bus geresne nei zmogui Vilniuje
@Jonas Nesutinku. Pagal dabartinę situaciją nedirbantis per pašalpas gauna tiek pat kiek dirbantis už minimuną. Tokia sistema tik skatina tinginių armiją. O riomerio specialistai jau seniai dirba ne pagal specialybę. Kelti minimumą būtina.
@Jonas Skaiciuojat tai skaiciuokyt iki galo, 700 ant poperiaus, i rankas 500.
Labai prašome LR Vyriausybės Ministrę(us), visiems dirbantiesiems kelti minimumą kuo daugiau nei 703 eurai. Dirbantys UAB; AB; I.Į. pas privačių bendrovių/įmonių savininkus ir gaudami MMA, negalime gauti pirmam būstui įsigyti iš bankų paskolos!!! IŠGIRSKIT mus, paprastus visus Lietuvos dirbančiuosius, kurie baigę universitetus, kolegijas privačiose įmonėse gauname minimalius atlyginimus... Panaikinkit korupcijas, kad neliktų "VOKELIŲ"...
Pensininkai svajonių pensijas gauna pelyginus su neįgaliais asmenim. Žmogus tampa neįgaliu turėdamas jo amžiui reikalingą stažą ir tampa kaip lietuvoj priimta vadinti [bambalinu], nes gauna pensiją kaip [bambalinio] savivaldybės pašalpą. Žmogus pradirbęs 20 metų lietuvai. O visą gyvenimą buvo pareigingas ir tvarkingas ir jei ne liga būtų išdirbęs kiek jam priklauso iki normalios senjoro pensijos. Manau, kad tai yra didžiulė problema apie kurią niekas nešneka.
Į viršų