Rašyti komentarą...
teisybe parase - kai tik perejau is omnitel i tele2 tai praktiskai iskart ir "pole chiudes" prasidejo. net negalvojau, kad gali tokios nesamones vykti - tai grauziuosi, kad isejau del keliais litais mazesnes saskaitos. kalbet maziau pradejau, ir dedu galvon kam skambinau, nes i saskaitas priraso idomiu dalyku - kas neziuri, tas turbut ir nepastebejo uz ka moka
OMNITEL TIKRI VAGYS
Esu TELE2 klientas daugybe metu ir neturiu nusiskundimu. Nesistebiu, kad pasitaiko klaidu, bet yra tokiu, kurie nepasidomi, ima, daro, o po to akis isverte rekia , kad apgavo :D Beje, del Lietuvos pasto, kaip TELE2 ir visu kitu partnerio darbo galima pasiskusti. Jei nepristate siuntinio klientei, tai tikrai TELE2 nekalta. Va man ir informacinio lapelio del siuntinio ilgai neatnese, kol pats nenuejau ir neissiieskojau.
Na su BITE GSM teko net su Advokatu eiti, ir įrodinėti kad sutartis yra net jų kompanijos pasirašytas, o ne kitos kompanijos. O kaip sakomas delo buvo tokia,
dar tos 2006 m. aš gavau skambuti iš BITE GSM ( turėjau TELLA ) kad dėl migracijos pas jų na pasiūlė 2 metams sutari nebloga pokalbei BITE tinkle nemokamai visame BITE GSM tinkle nuolaida telefono sutikau
Va tiesa pajungimas vyko 2,5 savaites čia dar neko na pagaliau pajungė ir maniškai
mes ne ribojam tos pokalbius BITE tinklai pagal sutarti buvo NEMOKAMAI ???????? paskui kilo kai atėjo sąskaita 560 LT ( limitas buvo 1000 LT ). Na man draugai patarė iš kart atidaryti mano Bite portalo na ką ne pagal mano užsakyta planą buvo aktyvuotas kortele, na jie pasiūlė užmokėti ši suma bet išsiaiškinus butų kompensuojamas iš kito mėn., bet aš nemokėjau ši suma o sumokėjau tik abonementini mokesti 20 LT bet nedaugiau kita mėn. atėjo su skola panaši suma ir atjungia man BITE ir sulaukia antstolių skambuti kad sumokėčiau 1300 LT su jų paslaugu tada teko kreitis pas Advokatą na rezultatas toks Nemokamas pokalbis Bite tinkle ir neterminuotas sutartis 1300 Litu nurašo iš kart dar Atiprašymo laiškas o kaip jau buvo Kalėdos 100 LT MAXIMA dovanų čekis.
Ir iki šiol ateina tiek kiek prašnekėjau .
Kaip pirštu į akį....
(
tik nereikia lialia
2009-04-29 12:47:00
jeigu kazkas pyksta ant tele2, tikriausiai nebuvo omnio abonentu:)
)

eikit į Omnitel, pasirašykit n metų sutartis, kurias jums perrašys taip kaip omnio vadovams šaus į galvą, susimokėsite trigubai o nieko geriau nė per nago juodymą negausit. Dėl Bitės nežinau, neteko naudot, bet kažkaip labai pasyviai Bitė reklamuojasi.
Nu tu rūgštele, nesuprantu, ar čia Omniui kokiam nervai neatlaikė ir straipsnį užpirko ar kaip?

"per ilgai buvo pašte, todėl nutraukta jų aktyvacija." "sutartis yra pas partnerius" .... dar galėtų visus, tame tarpe ir tele2 kaltint dėl kamščių gatvėse, telefonų spinduliuotės, kad "partneriai" nesiūlo nemokamų pietų ir pan.
Ka galiu pasakyti apie tele2 tai sharashkinai jie jeigu nezhino kas yra tiesioginis debetas tai ka apie juos galima kalbet o siaip tai apskritai , nieko doro ish to ofsourcingo nera, taip atrodo, kad dideli rezultatai o is tikro tik neuzhristi galai pasidomekit tele2 kompanijos struktura kiek tera ju darbuotoju o kiek ofsourcingo. Jeigu nera personalo savo tai visada ir bus bardakas , aisq ubagai esam tai Tele2 mum kaip ishsigelbejimas, bet save gerbiantis zmogus manau prioriteta teikia kokybei o ne kainai.
kada nera tvarkos,tai ir daro visi ka nori,nebaudziamumas klesti,mulkina vartotojus visokio plauko eferistai ir niekam nepasiskusi
tele2 jaus senei nieko gero, uzsirekomenavo klijetus ir, deja, i juos numojo. pat esu nusviles, kai del paciu klaidu buvo ribojamas rysys. Pasiskundus n kartu, del problemu, kompensavo ir - nuo 20 lt. sumos atskaiciavo pvm. Va tai mane apbstulbino.
Na, kai tele2 giriasi, kad kompensuoja kliento naudai, tai noretusi suzinoti, kiek? Pazystu "laiminguju", kuriems priskaiciavo po kelis simtus, o kompensacija pasiule 20 lt : )

(Naudingi patarimai paGoogl‘inus: “teisingiskundai“)
Į viršų