Rašyti komentarą...
Bandžiau statyti saulės elektrinę...Pasirodo, reikia gauti eso pritarimą sąlygoms, kurių išpildyti praktiškai neįmanoma. Kažkokia nesąmonė mūsų valstybėje.
paskutinius nepriklausomu spekuliantu verksmus, panasu, kad saules jegainiu bumas neuzilgo baigsis ir paskutiniai buve eilėje liks tik su 5k-10k ir 10-15 metų siekiančia atsipirkimo investicija.
Geri straipsniai skatina domėtis ir priimti sprendimus.
Lietuvos energetikos ministerija energetinės krizės metu turėtų per nacionalinį radiją ir TV surengti informacines valandėlės gyventojams .Žmonės moka mokesčius ,o gąžos iš valstybinių institucijų negauna . Tautos išrinktieji nusikalstamai nedirba ,tinginiauja ir joks valdininkas nebaudžiamas. Kaip nubausti konservatoriai už praeitos krizės eibes ,KT pažeidimą ? Prezidentas nepaima Grybauskaitės botago tinginiams?
O ciesina, visos dienos metu vienoda generacija :DDD Kaip nori reguliuok, bet diena ir pvz ryte generavimas skirsis. Kaip nori reguliuok, bet jei nera saules, uostysi, o sauletu dienu ant LT nefontanai... Aisku, imant didelius kiekius saules paneliu, kazka prigeneruosi, bet tai tikrai nebus stabili generacija paros metu ir ziurint per metus.
Į viršų