Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

„Pildyk“ vasaros žaidimas patvirtino neblėstančią Lietuvos gyventojų meilę išmaniesiems telefonams. Pirmajame žaidimo etape juos rinkosi daugiausia laimėtojų.

„Pildyk“ vasaros žaidimas patvirtino neblėstančią Lietuvos gyventojų meilę išmaniesiems telefonams. Pirmajame žaidimo etape juos rinkosi daugiausia laimėtojų.

REKLAMA
REKLAMA

Prizus pirmajame etape gavo 450 „Pildyk” paslaugos vartotojų. Iš jų apie trečdalį pasirinko išmaniuosius „LG L90“. Taip pat laimėtojai rinkosi „XQISIT“ garsiakalbius, įkroviklius ir ausines, „Sony Smartband“ išmaniąsias apyrankes, „Beats Solo HD“ ausines, ispaniškas „Hammond Ding-Dong“ ilgalentes.

„Visi laimėtojams paruošti prizai yra smagūs ir vieni geriausių bei geidžiamiausių savo kategorijose. Norėjome, kad kiekvienas žmogus, nepriklausomai nuo pomėgių ar amžiaus, džiaugtųsi dovana, todėl laimėtojams siūlėme rinktis vieną iš dviejų prizų. Kaip parodė rezultatai, meilė išmaniesiems vienija ir jauną, ir seną. Juos rinkosi daugiausia žmonių, nepriklausomai nuo amžiaus ar gyvenamosios vietos“ – pasakojo Dominyka Jonušienė, „Pildyk“ prekės ženklo vadovė.

REKLAMA
REKLAMA

Pasak jos, bus labai įdomu pažiūrėti, kokius prizus žmonės rinksis antrajame „Pildyk“ žaidimo etape. Jo laimėtojai turės rinktis tarp telefonų ir dviračių, planšetinių kompiuterių ir žaidimų konsolių.

Rugpjūčio 4-6 d. paaiškės antrojo etapo laimėtojai. Jo prizų fondą sudaro 380 prizų. Tai yra „Bobbin Shopper“ dviračiai, išmanieji telefonai „Samsung S5“, planšetiniai kompiuteriai „Samsung Tab S“ ir „Samsung Tab 4“, žaidimų sistemos „PlayStation PS4“, televizoriai „Panasonic TX-50AS650E“ ir fotoaparatai „LUMIX GM1“.

Trečiajame etape vienam „Pildyk“ vartotojui atiteks pagrindinis prizas – atnaujinto modelio automobilis VW „Beetle“. Tai bus pirmasis tokio modelio automobilis Lietuvoje, jo vertė – apie 80 000 litų.

„Pildyk“ žaidimas rengiamas išankstinio mokėjimo mobiliojo ryšio paslaugai švenčiant 10 metų veiklos Lietuvoje sukaktį, todėl ir prizų fondas verte pranoksta viską, kas iki šiol buvo siūloma mobiliojo ryšio vartotojams.

REKLAMA
REKLAMA

Iš viso žaidime laimėtojų pasirinkimo laukia daugiau nei 1200 dovanų, o jų bendra vertė siekia beveik 1,3 mln. litų.

Žaidime gali dalyvauti visi esami ir nauji paslaugos vartotojai, pasipildę išankstinio mokėjimo sąskaitą bent 10 litų.

Daugiau apie „Pildyk“ žaidimą, jo prizus ir sąlygas skelbiama svetainėje pildykzaidimas.lt.  

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų