Rašyti komentarą...
Suskiai vėl kelia mokesčius. Provincijoje jau seniai darbų nėra, o Vilnius ne guminis. O PSD ir vėl didėja. Jau dabar jaunimas emigruoti priverstas tam, kad susimokėtų PSD skolas. Šaudyti tokius, kurie sukurpia šitokius įstatymus.
Cia yra vienas kazkoks nevisprotis komentorius,pasivadines Ray,suprantu,kad visi landsberginiai yra nenormalus,bet sitas,tai visiskas nesamones rasineja.
Kai atlyginimas bus kaip Anglijoj, Norvegijoj, tai grįš visi jauni iš kitų šalių. Galvokit, kaip spręsti problemas. Pensijos kokios!!! Tegu Seimo nariai pagyvena iš tokių atlyginimų ar pensijų!!!
Nuo 730 neatskaičiuojamas nei centas... tik sodros mokesčiai - 3% ir nereikia tik verkti o tik džiaukitės, nes kils ir visos virš 730 algos.
I rankas reikia kad gautų algos apie800euru atskaicius mokesčius
@As Kai gausi 800 ant popieriaus tai iš taves atskaičiuos tik nuo 70 eurų mokesčius. Ir aišku negausi tu 730 į rankas. Bet tu ir nedirbsi už minimuma ir jieškosi darbo kad į rankas gautum 800.
O gal nuo 2023? Kad pabrango viskas šiandien,tai jie didins nuo kitų metų!
@Cha cha cha Džiaukis asile kad nors didina
Ačiū gerb.ministrei. Kai uždirbi MMA kiekvienas euras yra svarbus. O kainos kyla visoje europoje.
@Kiauliena Tai nebuk kiaulė ir priimk nors toki minimuma
Blyn vis jiems negana greit tas psd pasieks ir 100%, duosit kada zmogui uzdyrbt jo nesmaugus? Pakelia i rankas 40e ir visi kaip tarakonai viska sukelia ko pasekoje gaunas -40
@... Jūs lietuvoje bananiškai skaičiuojate, net nesuprasdami kas yra minimumas.
Prieš 6-7 metus algos buvo 1000litų ir mažiau tai čia apie 300eurų
@Prisiminkit Tai tau ir siulo 730, kad nedvė*stum
O kada bus europines algos kaip kitose europos šalyse.ir maisto produktai ten pigesni ,??
@Didi Europinė alga 1200, tai nebetoli kai tuoi dasivisite. Ir atsiminkite kad nuo minimumo mokesčiai neskaičiuojami o tik sodra
Į viršų