Rašyti komentarą...
Parsidavėliai ir papirkinėtojai ieško bandomųjų triušių... Sveikata jau preke tapo. Kaip apmaudu...
Linai ir panašiems. Kada negalit nieko priešpastatyt argumentams, išsigalvojimai oponento neveikia, belieka drabstytis purvais ir koneveikti. Nieko nebus, Linute, antivakserių kliedesius demaskuosiu turėdamas galimybę ir manęs neužčiaupsit. Jei manot, kad teisiškai jus negalima kol kas patraukti atsakomybėn už raginimą nusižudyti, Dievo teismo sulauksit vėliau, o dabar nors mane pakeisit. Kol mane koliojat, neturit kada nuodus skleist. O tas jau gerai. Ei, Linute, kur atsiliepimas?
@Algis Alguti, ir turi problemų su teksto suvokimu. Ar aš ką raginau, ar ką koliojau? Aš tik prašau tavęs savo argumentus pagrįsti faktais, o ne ypatingai apdovanoto asmens kliedesiais. Tai tu vis grąsini tai dievu, tai baudžiaku, tai IP adresus perduoti kažkam. Sergi didybės manija ar turi tiek pažinčių? Jei turi tikros informacijos, tai pasidalink ja, o šnekėk kas papuola. Tavęs prašoma faktų, skaičių - o tu tik dirbi ruso trolio darbą, aktyvini pasisakimus .Atleisk, ilgai neatsakiau - neįsižeisk kaip vaikas. Matai, man už pasisakymus nemoka. O užčiaup tavęs nieks nenori, tik vėl neužsimiršk, nepradėk rašyti savo gimtąją kabba.
@Lina Esu lietuvis, iš lietuvių šeimos, tik gimiau ten, kur "ūsuotasis tėvelis' gabeno mokyti sovietinę tėvynę mylėt. Tad kelios kalbos gali ir prasimušti, bet tai tik antivakserių džiaugsmui. Bent turit ko koliotis. Jūs, antivakseriai, dar patys nesuvokiat, kokioj pekloj esate atsidūrę ir pagal kieno dūdelę šokat. Bet čia jau intelekto klausimas, ir gyvenimiškos patirties. Klimpkit ir toliau, jei savo smegenų deficitas.
@Algis Na intelektu tu iš tolo nešvyti. Tik kad pats kolioji, pats kaltini kad tave kolioja. O gal patikslinsi pavardes pagal kurių muziką mes šokam ? Ar ir vėl su faktsis "slabo"?
@Algis Gaila, kad tu ir vėl nusuki nuo temos. Gal tau tekstą tėvelis diktuoja? Ir dar, patikslink apie peklą. Jei galima konkrečiau kur mes akliuvom.
Nesiskiepiciau lai dusta tie darbdavein cia seip visam pasauli taip. Ir daro kad uzdustu verslai
Kuo dg prieštarauja dalis žmonių tuo dg Hitleris(piš) su savo pakalikais dar labiau varo žmonės į neviltį. Man DIEVAS davė gyvybę JIS man ir atims. "vyriausybė" tegul siaučia, jiems reiks atsakyti.
Šis leidžiamas preparatas netenkina skiepų kriterijų, todėl jis neįtrauktas į skiepų kalendorių, čia niekam ne paslaptis ir tas buvo pasakyta, kai ėjo diskusijos dėl mokamo privalomo testo. Mūsų valdžia žinoma spjauna į visus įstatymus, kaukės, testai ir kitos priešepideminės priemonės turi būti užtikrintos valstybės. Užtat jie ir švaistosi reikalavimais, kad nevykdo įstatymų, nes vien pradinukų kaukių pirkimas atmuštų norą uždėti vaikams antsnukučius.
@jo jo nėra epidemijos, nėra ir nemokamų valstybės užtikrinamų priemonių. Žiūrėkite į skaičius, jokie epideminiai slenksčiai nepasiekti, kokias nesąmones apie epidemiją šnekame. Nuleista "pandemija" iš Niujorko ir PSO.
Lietuvoje irgi kreipsėi jau į prokuratūrą dėl šio preparato (vakcinų kriterijų jis netenkina ir kaip skiepai nėra registruotas) neteisėto platinimo. Jis registruotas Lietuvoje ir ES kaip receptinis vaistas, o jį išrašo ne gydytojas, patikrinęs paciento sveikatą ir įvertinęs visu kitus vaistus ir susirgimus, o premjeras ir kiti politikai. Kas tada nusprendžia, pagal mokius medicininius parodymus kai kurie žmonės negali jo vartoti, tai gal jau žmogus susileido, o jam negalima? Mes registruodamiesi patys pasirenkame receptinį vaistą, kurio mums neskyrė. Tokia tvarka eina po BK. Ministras ir apskųstas prokuratūrai.
@be recepto? Ar jau, nauja seno kliedesio versija? Naudoji daktaro Goebels metodą, kuo didesnis melas, tuo mažiau įtikėtina, kad juo nepatikės? Pasiakaityk SAM puslapį, viską rasi. Jėzau, ir kada nustosit skleist visiškus kliedesius/ Antivakserių judėjimas darosi Kremliaus propagandinio aparato dalis: melo, kuo daugiau melo ir dar meluot.
@Algis Tu algi. Pasižiurėtum koks tas kremlius ir jo valdiškos televizijos, kokią skiepų propogandą ir loxotroną varo, tai mūsų visas tv radija ir dulkį sudėjus musiškė nublanksta. Šiuo atveju kremliaus net nekišk.
@Algis jeigu man suleis, o pagal medicinines priežastis man negalima? Kas atsako?
@Algis Alguti, tu gi pats Kremliaus ruporas. Gi esi rusas, besislepiantis po lietuvišku vardu. Pats vakar išsidavei rašydamas žodį "bakchanalija" - parašei rusiškai "vakchanalija. Taip rašo ir sako tik rusai. Gėgijiesi savo tautybės??? Tai kokią moralinę teisę turi postringauti apie kliedesius, kai pačio pasisakymai primena GretosThunberg paistalus - daug žodžių , mažai naudos.
Geros žinios ateina iš JAV. Lapkričio 30 visose 50 valstijų teisėjo sprendimu užblokuota Bidono mandatas prievarta skiepyti medikus, teismai vienas po kito stabdo ir kitų profesijų terorizuojantį Bidono nurodymą. Kas įdomiausia, atskirų valstijų generaliniai prokurorai irgi pereina į žmonių pusę, ten teisinė sistema įra labai paini, bet bendrai apėmus viskas juda į gera.Iškrypėliai pralaimi. 32 valstijų vadovaujantys politikai pasirašė peticiją (apie 200 politikų ir pareigūnų) kad Bidonas sustabdytų Konstitucijos pažeidinėjimus ir amoralų elgesį su piliečiais.
Skiepytis,del premijų,kurias siūlo darbdaviai,neužką,tegul jie raštiškai man parašo,kad nuo vakcinos man nieko neatsitiks ,o mirties atvejų, mano šeimai,bus sumokėta,vienas milijonas,kodel draudėjai nedraudžia nuo covid, nėra atsakingų,del vakcinų visi nuo atsakomybes atleisti,nuo gripo niekas neverčia prievarta skiepytis o čia ,kad tik paskiepyti,skiepas nieko neapsaugo.
@Dan Kai susirasi darbą, šitą pasakyk būsimam darbdaviui. Gavus atsakymą, galėsi taip eiti nuo vieno iki kito darbdavio. Ir taip iki tol, kai baigsis mamos pinigai ir labai jau norėsis valgyti. Tada vėl parašyk, ką tau pasakė darbdavys, kuris tave priėmė į darbą ir kokius reikalavimus TAU iškėlė. Ir bus taip viskas aišku, kiek tu reiški visuomenėj, kad protas greit iš užpakalinės kūno dalies sugrįš į galvą (žinia, jei protas galvoje nors kada buvo).
@Algis Gelbėtojau tu mūsų, ar nepavargai???
pačiulpia aš jam 250 duosiu !
Į viršų