Rašyti komentarą...
Kas cia ostapas benderis gauja pri durku vagia ir vis maza dal ba jo bai
I subine susigruskit savo pakopas
@Suknisti vagiai Zmones po biski supranta kas ir kaip. Kad visos sitos sistemos pastatytos ant vagimo ir zmoniu apgaules. Mes gyvenam sistemoj. Visus mus apgaudinejo ir melavo daugeli metu.
NEKAUPKITE, SUMAŽĖJA ALGA 20-30 EU. O PIE PENSIJOS PRIDĖS 20 EU, JEI ALGA APIE 1000 EU. SUKČIŲ GAUJA SEIMAS + BANKININKAI.
Sveiki melagių melagiai, netikėkite, nes paskui neatiimsite savo sukauptų pinigėlių, ,Išėjau į pensiją ir nuėjau prašyti tų sukauptų II pakopos pensijos fondo pinigėlių. Ir ką Jūs galvojan, juk neduoda, sako tegul būna. Man jų reikia dabar ,sveikatai , važiuoti pas gudytojus ir t. t. Dydis sukauptų pinigėlių 6 550 eurų. NEKAUPKITE ŽMONĖS BRANGIEJI. APGAUS JUS. NEGAUSITE TIEK KIEK BŪSITE SUKAUPĘ
@Staselė tikrai taip ir bus, žmonės netikėkite šitai šaikai,
a.a. VESELKA yra pasakęs,
a.a. VESELKA yra pasakęs,
kad jei neturite kur dėti pinigų, atiduokite privatiems pensijų kaupimo fondams [ pvz. Anūko ir Austėjos fondui]...
Menesį laiko sodra buvo užmigus! Gruodžio vidurį baigtas biuletenis, o žinutė ir pinigai atsirado tik sausio vidurį. Ką tos senbezdes ten veikia, jei nesugeba dirbt, tegu eina gatvių šluot! Sedi gimines ir draugsi sulinde į šiltas vietas!
žmonės yra klaidinami. Pildant prašymą neatnaujinti mokėjimo ir jį pateikus, gaunamas pranešimas kad privatus kaupimas sustabdytas. Matau esminį skirtumą tarp šmokos neatnaujinimo ir kaupimo sustabdymo Ar tik nėra taip kad apgaulės būdu klientas gražinamas į SODRA? Būkite atsargūs ir klauskite SODROS ką iš tikro jie padaro kai pateikiate prašymą neatnaujinti mokėjimo.
Į viršų