ESO planuoja tinklų atnaujinimą: tvarkymui skirtų beveik 14 mln. eurų

Valstybės valdoma bendrovė „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) planuoja ketvirtąjį skirstomųjų tinklų modernizavimo etapą, o bendros investicijos sieks 13,5 mln. eurų. Jam tikimasi gauti 6,7 mln. eurų ES paramos. 

Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) pranešė sulaukusi ESO paraiškos pagal ES investicijų priemonę „Elektros skirstomųjų tinklų modernizavimas ir plėtra“. 

Pasak agentūros, Sanglaudos fondo investicijos skiriamos į modernaus, saugaus ir pajėgaus šalies elektros energijos sektoriaus kūrimą. Iš viso pagal ketvirtąjį kvietimą numatyta investuoti 6,5 mln. eurų. 

LVPA pažymi, kad bendras ES finansavimas šalies elektros skirstomųjų tinklų infrastruktūros gerinimui sudaro daugiau nei 40 mln. eurų. 


Rašyti komentarą...
J
J0
2020-08-06 09:07:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip atnaujinami tinklai gyventoju valdose statyt aukstos itampos statinius kurie kenkia zmoniu sveikatai suprasciau jeigu tokie irenginiai butu statomi tik valstybinese zemese atokiau nuo gyvenamuju namu o dabar tai tik plaunami milijonai ir dar zmoniu privaciose valdose pastatytus stulpus turetu keist i pozeminius bendrove savo lesomis bet ne gyventoju
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų