Lietuvos bankas pateikė savo verdiktą dėl pasiūlytos mokesčių ir pensijų reformos. Pagrindinė kritika skiriama per mažam nekilnojamojo turto mokesčiui ir mažam individualią veiklą vykdančių žmonių apmokestinimui.

Lietuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas teigė, kad tai bus oficiali Lietuvos banko pozicija. Buvo keliamas esminis klausimas, ar siūlomos reformos sprendžia dvi didžiausias problemas: per mažus viešųjų finansų pajėgumus ir nepalankių demografijos prognozių poveikį.

Mokesčių reformoje – dvi raudonos šviesos

V. Vasiliauskas pabrėžė, kad žiūrint į mūsų biudžetą, mes esame pakankamai maži, o mūsų perskirstymas nesiekia nė trečdalio biudžeto. Tai – didžiulė problema.

Pasak jo, mažo biudžeto problema kyla dėl didelio šešėlio – slepiamas pridėtinės vertės mokestis (PVM). Problemų kelia ir netolygus apmokestinimas dirbančiųjų pagal darbo sutartis ir savarankiškai dirbančiųjų. Kita problema, kurią mato Lietuvos bankas – turto apmokestinimas. Pasak V. Vasiliausko, čia slypi neišnaudotas potencialas padidinti biudžetą, nes palyginus su kitomis ES šalimis, Lietuvoje turtas apmokestinamas labai mažai.

REKLAMA

Dėl šio mažo biudžeto Lietuvoje išmokamos ir mažos pensijos, skiriama per mažai viešosioms paslaugoms.

„Mes palaikome darbuotojo ir darbdavio „Sodros“ įmokų apjungimą“, taip pat sveikintinos priemonės ištraukiant lėšas iš šešėlio“, – kalbėjo V. Vasiliauskas.

Tačiau kritikos nepagailėta dėl savarankišką veiklą vykdančiųjų ir nekilnojamojo turto mokesčių.

Lietuvos bankas siūlo panaikinti verslo liudijimus, kaip veiklos formą, suvienodinti gyventojų pajamų mokesčio ir socialinio draudimo tvarką pajamoms iš samdomo darbo ir savarankiškos veiklos ir išplėsti galimybę vykdyti apskaitą pinigų srauto principu smulkiam verslui. 

„Mūsų nuomone nesprendžia dabartinė reforma esminės problemos apie darbo mokesčio naštą savarankiškai dirbantiems ir pagal darbo sutartis. Išgirsime argumentų, kad savarankiškai dirbantys rizikuoja, neturi pastovių pajamų. Dalis tiesos yra, bet tokio didelio arbitražo tai nepateisina“, – sakė V. Vasiliauskas.

V. Vasiliauskas pridėjo, kad verslo liudijimai įeina į savarankiškai dirbančių asmenų skirtį ir tuomet vidutinė mokestinė našta savarankiškai dirbantiesiems yra 64 eurai, o dirbantiesiems pagal darbo sutartis 323 Eur. Tai yra per dideli skirtumai, anot jo.

Lietuvos banko duomenys

Lietuvos banko duomenys

Dabartinis Finansų ministerijos yra darbo jėgos apmokestinimo mažinimas, o individualios veiklos mokestis nekeičiamas. Dėl to V. Vasiliauskas sako, kad reikia individualią veiklą apmokestinti labiau. 160 tūkst. šiai dienai naudojasi gerokai mažesne mokestine našta, pasak Lietuvos banko vadovo. 1,2 mln. žmonių dirba pagal darbo sutartis, pagal individualios veiklos pažymą apie 120 tūkst., individualių įmonių savininkų yra apie 20 tūkst. ir yra apie 88 tūkst. verslo liudijimų išduotų. 

REKLAMA

Panaikinus verslo liudijimus būtų galima papildomai surinkti apie 150–160 mln. eurų per metus.  Be to, siūloma naikinti lengvatinį 5 proc. pelno mokesčio tarifą ir visoms įmonėms taikyti vienodą 15 proc. tarifą.

Lietuvos bankas siūlo visuotinį nekilnojamojo turto apmokestinimą, įvedant progresinį mokestį. Tada būtų mechanizmas aiškus, skaidrus ir kuo daugiau turėtum, tuo daugiau mokėtum. Dabar Finansų ministerija siūlo apmokestinti tik antrą, trečią ir t.t. gyvenamosios paskirties būstą.

„Nekilnojamojo turto mokestis, iš tiesų pasiūlymai, kurie pateikti tai NT mokesčio bazė plečiama minimaliai. Ir mechanizmas per daug sudėtingas. Tos galimybės, kurios potencialiai guli NT, su tais pasiūlymais nebus iki galo išnaudotos. Tad siūlome kitokį progresinį apmokestinimo variantą“, – kalbėjo Lietuvos banko vadovas.

Lietuvos banko Finansinio stabilumo departamento direktorius Simonas Krėpštas pridėjo, kad visuotinį nekilnojamojo turto (NT) mokestį reikėtų įjungti nuo 0,1 proc. iki 1 proc. Mokestis augt7 priklausomai nuo nekilnojamojo vertės. Taip būtų galima surinkti apie 100 mln. eurų. O ir surenkama suma augtų, nes nekilnojamojo turto vertė su laiku auga.

Lietuvos banko duomenys

Lietuvos banko duomenys

Būtent dėl savarankiškai dirbančiųjų apmokestinimo ir NT mokesčio matoma, kad esminė perskirstymo problema nėra sprendžiama: biudžetas iš esmės nedidės, o siūlymai blogins fiskalinį balansą.

„Su pasiūlytu paketu esminė perskirstymo problema nėra sprendžiama. Arbitražo panaikinimas tarp darbo pajamų ir savarankiškos veiklos apmokestinimo yra esminis dalykas. Liūdnais mūsų vertinimais, dabartiniai mokesčių pakeitimai veiktų neigiamai viešuosius finansus. Praradimai būtų pakankamai nemenki, tai vargubau, ar prisidėtų prie to tikslo, nuo kurio turėjo prasidėti diskusija – tai perskirstymo gerinimas“, – teigė V. Vasiliauskas.

REKLAMA

Pensijų sistemai – žalia šviesa

Lietuvos banko pozicija ta, kad kuklių lietuviškų pensijų priežastis yra dėl demografinio šoko galimybių ir dėl to, kad žmonės patys nelinkę kaupti. Iš esmės pensijų reforma vertinama teigiamai. V. Vasiliausko teigimu, pozityvu, jog į pensijų kaupimą automatiškai bus įtraukti visi.

„Viliamės, kad žmonės elgsis sąmoningai ir dalyvavimas bus masinis. Nes masiškumas ir laikas, kiek dalyvauji pensijų sistemoje nulemia ateities pensijų išmokas“, – teigė V. Vasiliauskas.

Teigiamai vertinama ir tai, kad bus per pus mažinami pensijų fondų atskaitymai, mažinama kaupimo rizika.

Be to, siūloma stiprinti ryšį tarp įmokų ir išmokų.

„Ryšio stiprinimas susijęs ir su planuojamo „Sodros“ bazinės pensijos perkėlimo į valstybės biudžetą. Visos iš esmės bazinės pensijos perkėlimas į valstybės biudžetą ateityje gali atimti galimybę stiprinti tą ryšį tarp įmokų ir išmokų. Dėl to ateityje siūlysime tik dalį, ne daugiau kaip pusę, bazinės pensijos perkelti į valstybės biudžetą.

Galėtų minimalios pensijos koncepcija įvedama, ją gautų tie, kurių pensijos labai mažos ir ji būtų mokama iš valstybės biudžeto, o visa kita iš „Sodros“, – siūlo V. Vasiliauskas.

Jis prideda, kad taipogi tarp siūlymų paprastesnis priėjimas prie informacijos: žmogus aiškiai matytų kiek sukaupė pensijos ir kiek matys ateityje.

„Žmogus aiškiai turi suprasti dėl ko jis šiandien dalyvauja viešuosiuose finansuose, dėl ko šiandien moka valstybės socialinio draudimo įmoką“, – sakė V. Vasiliauskas.

Taip pat svarbu ir informacija, kad žmogus galėtų aiškiai matyti, kas jo laukia ateityje: kiek dabar sukaupta, kiek ateityje bus sukaupiama priklausomai nuo pakopos, kuriai priklauso.

REKLAMA

„Šiai dienai turime tik kelis šimtus anuitetų. Viena priežasčių – jie brangūs. Dėl to sakome, kad pensijų išmokų sistema turėtų pigti. Siūlome centralizuoti pensijų anuitetų veiklą ir pagalvoti apie viešą subjektą, kuris galėtų tuo užsiimti“, – prideda Lietuvos banko vadovas.

„Kalbant apie pensijų reformą, manome, kad siūlymai ilgalaikiai, o dėl detalių bus galima diskutuoti“, – apibendrino V. Vasiliauskas.  

 Naujienų portalas tv3.lt primena, kad Finansų ministerija sujungus darbuotojo ir darbdavio socialinio draudimo įmokas, siūlo keisti mokesčių tarifus. Gyventojų pajamų mokestis keičiasi iki 21 proc. ir būtų mokama 18,5 proc. socialinio draudimo įmoka, įskaitant ir privalomąjį sveikatos draudimą „Sodrai“. Darbdavio socialinio draudimo įmoka sudarytų 1,24 procento. Tuo tarpu vykdantiems individualią veiklą mokesčiai nesikeistų visiškai. 

O nekilnojamasis turtas pagal naują sistemą būtų apmokestinamas papildomu mokesčiu – antras, trečias, ketvirtas ir n–tasis gyvenamosios paskirties būstas būtų apmokestinamas 0,3 proc. tarifu, jei bendra vertė viso gyvenamosios paskirties turto viršytų 220 tūkst. eurų sumą įsijungtų progresinis mokestis. 

ivona
2018-04-18 12:51:58
Aš matau didelį potencialą didinti biudžetą mažinant valstybės valdymo aparatą
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
Vik 2018-04-20 09:54:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Geriau pasalpas mazintu,kad zmones dirbt pradetu,o ne gertu uz jas,pilna laisvu darbo vietu...
Antra juokina isduodami neigalumai alkoholikam,nes alkoholizmas irasytas i lygu sarasa,sitaip tik skatinamas alkoholizmas ir zmogus nuolat turi pinigu alkoholiui,logikos as isvis nesuprantu..
Leidzia istatymus,del alkoholio pardavimu?ir tuo pat metu patys moka jiem pinigus is musu kiseniu,kad jie turetu uz ka gert ir galetu nedirbt..   ATSAKYTI
... 2018-04-19 13:21:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Nustokime viena karta kopijuoti europa ir taip eiti paciu paprasciausiu keliu. Vien tik kelti mokesciu procentines reiksmes daug proto nereikia. Norima padidinti viesuju finansu galia? Prasom, imkites siu veiksmu, ir pamatysim, kad pinigu tikrai nepristigs:
1. Orientuotis i seseline ekonomika ir pinigu istraukima is jos.
2. Mazinti valstybini aparata, cia ieina ir ta pati E-sveikata ir visa kita, bet sios sistemos turi isties veikti, o ne apsimesti, kad veikia. Taip reikes kur kas maziau valstybes tarnautoju. Taip pat gryninti, automatizuoti procesus valstybiniame sektoriuje, t.y. kad nereiketu Aneles paraso, paskui Petro paraso, nors dokumento jie ne nepaziuri.
Sumazinsit valstybini aparata, paduos daugiau zmoniu i privatu sektoriu, is cia ateis papildomu mokesciu. Atitinkamai galima mazinti patalpas kuriose dirbama, apjungti keleta instituciju, nereikalingus pastatus nuomoti arba parduoti.
3. Orientuotis i sukuriamos pridetines vertes didinima, t.y. darbuotoju mokymu islaidos turi buti galimos itraukti i imones islaidu balansa. Reinvestavimas neapmokestinamas ir panasus sprendimai, kurie lems, kad verta vietoj 3 zmoniu dirbanciu rankelem, tureti 1 dirbanti su staklem. Nauda? Tas vienas uzdirbs daugiau, daugiau mokesciu. Kiti 2 bus paduoti atgal i darbo rinka, gal perkvalifikuoti, cia velgi padetu mokymu islaidu itraukimas i imones islaidas, taip imone butu irgi suinteresuota apmokyti naujaji darbuotoja.
4. Optimizuoti universitetines programas, nustoti stampuoti tukstancius inzinieriu, kurie plaktuka nuo atsuktuvo sunkiai atskiria. As ne nekalbu apie humanitarine universitetu puse, ten dali programu galima uzdaryti isvis. Kas is to? Ogi tas, kad ateje aukstesniu technologiju darbdaviai ras tinkamos darbo jegos, jeigu ji ir bus kiek neideali, cia vel padetu darbuotoju mokymo lengvatos. Specialistai visada uzdirbo daugiau, pritrauke geresnius darbdavius.
5. Isgryninti-palengvinti procesus steigti naujas imones, suprantu, kad jeigu LABAI nori, tai viska padarysi, bet kokio velnio reikalingi sudetingi procesai? Vien tam, kad valdzios aparatas turetu ka veikti? Atsikratom abieju ydu ir gaunam vienus pliusus.

Galima vardinti ir vardinti, bet siems sprendimams reikia ismones, nuoseklios politikos ir vizijos. Bepigu kelti mokescius ir ala spresti problema. Mokesciu kelimas veda prie demografines savidestrukcijos. Kai neliks kam moketi mokesciu, neliks kas dirba, tada galesit kukuoti kiek norit. Kartas nuo karto paziurekim i musu "letuosius" kaimynus estus, lenkia mus viskame kame per 2-3 zingsnius ir tai sprendimai, kurie nera vedini vien tik europos pavyzdziu. Zodziu. Tiek kolkas.   ATSAKYTI
Tyčiojasi iš žmonių 2018-04-19 11:45:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Isvis durnizmas, jei zmogus pasiemes paskola buto ir moka nemazai dar susunkint gyv mokesti moketi kad butas net netavo o banko. Taip zmones dauguma taupo ant visko. Tegul patis pasiedi ant mma tada pasiziuretume kaip kalbetu. Dauguma maista perka pigiausia kad tik isgyventi   ATSAKYTI
Danu 2018-04-20 11:39:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
...jūs nesugebate sukurti naujų darbo vietų,nesugebate pagamintos produkcijos parduoti kitoms šalims,tik sugebate iš savo liaudies kišenės ištraukti paskutinius grašius...kieno nurodymus jūs vykdote...?  
zmogutis 2018-04-19 11:27:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Visiškas neadekvatas... nebent tikslu yra visiškai sužlugdyti Lietuvą.   ATSAKYTI
Artūras 2018-04-19 00:17:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Nu blyn... Ko Liaudis tyli ir nesipriešina? Žmonės pabuskit Auuu...    ATSAKYTI
dalbajobas 2018-04-18 19:54:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
grynas visu faktoriu apzvelgt nesugeba sulygino du skaicius padare isvadas.dar keisciau prie ko cia lb ir vasiliauskas tai visiskai ne jo funkciha lb neatlieka jokiu funkciju ja senai reiktu paleist jis cia sau naujas funkcijas susigalvojo artistas.   ATSAKYTI
Baba 2018-04-18 18:48:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Ponas Vasiliauskai, sukurkite pats bent kartą pridėtinę vertę. Bepigu svetimais pinigais disponuot ir teorijas įvedinėti. Jau privadovavote iki minuso. Gal ir LT banką žadate išparceliuoti užsienio kapitalui?    ATSAKYTI
LT bankas 2018-04-20 07:40:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Taip ir padarys, taip darė ir darys :(
2,5 mlrd. pajamų, bet nieks nesako kiek buvo investuota :) ?
Manau daug kas nustebtų :)
  
Rima 2018-04-18 16:23:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Dėl savarankiškai dirbančiujų pavyzdžio, visiška nesamonė. Tai tik dar labiau paskatins bedarbystę ir atsiras pašalpų gavėjų žymiai daugiau.    ATSAKYTI
xxL 2018-04-18 17:00:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Nesu girdėjęs, kad V.Vasiliauskas būtų sukūręs savo įmonę ar sėkmingą verslą, todėl įtariu, kad kaip ir kitiems valdžiažmogiams nusišvilpt iš ko žmonės gyvens. Manau vienintelis dalykas, kuris jam tikrai rūpi, tai bet kokiomis priemonėmis pateisinti ir užtikrinti kuo ilgesnį buvimą gerai apmokamoje ir jaukioje LB vadovo kėdėje.  
xxL 2018-04-18 15:21:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Šis veikėjas tikrai per ilgai užsisėdėjo LB vadovo poste ir akivaizdžiai atitrūkęs nuo realybės. Vien ko vertas pasakymas "Dėl šio mažo biudžeto Lietuvoje išmokamos ir mažos pensijos, skiriama per mažai viešosioms paslaugoms.". Vieša paslaptis, kad jokie mokesčių surinkimai nepadės, jei valdininkai tas lėšas neefektyviai naudoja. Tarp kitko kokia yra šio valdininko alga?
   ATSAKYTI
Ne tik 2018-04-18 16:09:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
O kiek dar mokesčių nesumokama, nes neišreikalaujama? Kodėl?   
xxL 2018-04-18 16:54:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Mokesčių nereikėtų reikalauti, jei piliečiai matytų, kad sumokėti mokesčiai tinkamai panaudojami, kad sukauptos pensijos nėra nacionalizuojamos, ir t.t.. Jei švedai pajustų, kad mokami mokesčiai pildo tik Švedijos valdininkų gretas ir valdininkų pinigines, manau taip pat pradėtų masiškai vengti mokesčius mokėti.  
Adijs 2018-04-18 14:30:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Konstatuojama,jog mažo biudžeto problema yra dėl šešėlio,kai slepiamas PVM.
Įvardinti problemą maža.Ją būtina spręsti ir neatideliotinai.
Dar viena didžioji problema,kad dvi valdžioje esančios įtakingos partijos su buvusiu Vidaus reikalų ministru dabartiniu premjeru Skverneliu priešaky tarsi nemato šešėlio.   ATSAKYTI
Rimas 2018-04-18 14:06:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Šiaip tai rimti žmonės turėtų žinoti, kad su verslo liudijimu per metus galima uždirbti ne daugiau 4500€, tai yra 375 per mėn, tai čia labai maža suma. Jei viršiji 4500, tai jau tenka mokėti normalius didelius mokesčius. Su verslo liudijimu apsimoka dirbti tik pensininkams, kad nors kiek prie pensijos prisidėti. Nu tai aišku juos reikia ir pribaigti, nes matomai verslo rykliai prilindo prie valdžios ir tyliai nori sau tą rinkos dalį pasiimti.   ATSAKYTI
Tiesiog 2018-04-19 20:57:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Pataisysiu 45000 euru?ir plius dauguma darbdaviu iesko zmoniu dirbt su verslo liudijimais ,kad jiems patiems nebutu sodru ir visokiu pvm.  
jorė 2018-04-18 13:44:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
-20
Labai geri siūlymai. Reikia ne siūlyti, o taip ir daryti. Verslo liudijimai tikrai didelis blogis, taip paslepiama daug pinigų. Būtina ir visą nekilnojamą turtą apmokestinti.   ATSAKYTI
xxL 2018-04-18 15:23:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
pasigendu Jūsų siūlymo visą NT ne tik apmokestinti, bet atimti ir padalinti.  
Snukis 2018-04-18 16:35:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
pone Jore, gal tu jiems darba duosi.....kai panaikins verslo liudijimus.....  
Vytautas R. 2018-04-18 13:42:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Turto mokestį turi mokėti visi. Tik taip galima priversti viešąjį sektorių-ministerijas, savivaldybes atsikratyti (parduoti) nesuskaičiuojamais žinybiniais poisių namais, jachtomis,mašinomis,jachtkubais, sporto rūmais, baseinais ir kt.fiktyviu turtu.Vyriausybei atsiras pinigų algų ir ubagų pensijų didinimui. Naikinti ir verslo liudijimus, gimdančius šešėlinus pinigus.   ATSAKYTI
Vasilijus 2018-04-18 13:37:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Ka dar tu nori atimti is to savarankiskai besiverciancio,cia tap zmogus suka galva kaip tik jums mokescius sumoketi,kas lieka?Reikia istatymo kad visus tokius"ponus"paliktu su 300eur alga   ATSAKYTI
klausimas 2018-04-18 13:27:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
O kaip su gyvulių ūkiu, ar atsirado neliečiamoji kąsta-ūkininkai?   ATSAKYTI
Vilė 2018-04-18 13:18:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Sprink iš mūsų ubagų. Už butą nebegalim susimokėt kas mėnesį, o dar nori NT apmokestinti...   ATSAKYTI
Nebūtinas 2018-04-18 13:12:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Reikia naikinti tokius vasiliauskus nuo lovio nachui, kad nepistų žmonėms proto. Idijote tu, iš ko tu plėšies, jei pakinkysi dar didesnį jungą.   ATSAKYTI
Raimis 2018-04-18 13:11:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Nutukes parazitas   ATSAKYTI
Migle 2018-04-18 13:09:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Galva tu galva.Dar per mazai priziobei is euro?   ATSAKYTI
Deen 2018-04-18 12:55:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Gerai,tai kodėl neiveda progresivinių mokeščių visiems,atsakymas paprastas turtingieji praras dideles sumas lėšų,o mažai uždirbantis jaustusi normaliai,kas nepalanku verslo atstovams...   ATSAKYTI

Top Video

Klientas nustėro: kartu su maistu – šokiruojantis radinys lėkštėje
DABAR RODOMA
Klientas nustėro: kartu su maistu – šokiruojantis radinys lėkštėje
DABAR RODOMA
„Tesla“ automobiliu į garažą važiavusi moteris nustėro: nuostoliai nejuokingi
DABAR RODOMA
Žvėriškas Sabonio pasirodymas prieš „Timberwolves“
DABAR RODOMA
Rusijos cirko pasirodymas virto tragedija: vaikai stebėjo paklaikę
DABAR RODOMA
Praeiviai nesuprato, kas vyksta automobilyje: pamatę iš arčiau – vos patikėjo
DABAR RODOMA
Moteris nežinojo, ko imtis: jos automobilyje – nemalonus radinys
DABAR RODOMA
Žiauriai nužudytos 17-metės sesuo prabilo apie lemtingus įvykius: atskleidė neviešintų detalių
DABAR RODOMA
Kamera užfiksavo mistinį vyro dingimą: spėlioja, kas ten galėjo būti
DABAR RODOMA
Paprasta diena Rusijoje: įvykiai parduotuvėje paplito visame pasaulyje
DABAR RODOMA
Milijonus sužavėjo gudrybė, padėsianti nulupti virtą kiaušinį akimirksniu
REKLAMA
Andrius Ufartas/Fotobankas
Lenkijoje užfiksuotas paukščių gripas plinta ne tik pačioje Lenkijoje – židiniai taip pat užfiksuoti Slovakijoje, Rumunijoje ir Vengrijoje. Nors ūkiai praranda daug paukščių, ...
Seimas (Paulius Peleckis/Fotobankas)
Šių metų rudenį vyksiantys parlamento rinkimai valstybės biudžetui kainuos per 12 mln. eurų. Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) patvirtino jų sąmatą – 12,395 mln. eurų. ...
Remigijus Šimašius (nuotr. stop kadras)
Šiais intensyvaus gyvenimo laikais esame priversti būti mobilūs: tikslą norime pasiekti kuo greičiau, o asmeniniai automobiliai, kurių šiemet „Regitroje“ užregistruota beveik 2 ...
Aplinkosaugininkai aplankė „Grigeo“ Grigiškėse
Įtarimai dėl galimos taršos į Kuršių marias pareikšti įmonei „Grigeo Klaipėda“ ir trims jos darbuotojams, vienas jų – buvęs įmonės direktorius.  „Šiai dienai pareikšti ...
Pinigai (nuotr. Fotodiena/Justino Auškelio)
Siekiant į Lietuvą pritraukti didelių investicijų, siūloma atleisti nuo pelno mokesčio įmones, investavusias ne mažiau kaip 30 mln. eurų ir sukūrusias mažausiai 200 darbo ...
REKLAMA

TELEVIZIJA

TVPlay

Top Video

Klientas nustėro: kartu su maistu – šokiruojantis radinys lėkštėje
DABAR RODOMA
Klientas nustėro: kartu su maistu – šokiruojantis radinys lėkštėje
DABAR RODOMA
„Tesla“ automobiliu į garažą važiavusi moteris nustėro: nuostoliai nejuokingi
DABAR RODOMA
Žvėriškas Sabonio pasirodymas prieš „Timberwolves“
DABAR RODOMA
Rusijos cirko pasirodymas virto tragedija: vaikai stebėjo paklaikę
DABAR RODOMA
Praeiviai nesuprato, kas vyksta automobilyje: pamatę iš arčiau – vos patikėjo
DABAR RODOMA
Moteris nežinojo, ko imtis: jos automobilyje – nemalonus radinys
DABAR RODOMA
Žiauriai nužudytos 17-metės sesuo prabilo apie lemtingus įvykius: atskleidė neviešintų detalių
DABAR RODOMA
Kamera užfiksavo mistinį vyro dingimą: spėlioja, kas ten galėjo būti
DABAR RODOMA
Paprasta diena Rusijoje: įvykiai parduotuvėje paplito visame pasaulyje
DABAR RODOMA
Milijonus sužavėjo gudrybė, padėsianti nulupti virtą kiaušinį akimirksniu
Girto vairuotojo kelionė Šiauliuose: praskriejo sankryžą degant raudonai, kliudė žmogų
DABAR RODOMA
Girto vairuotojo kelionė Šiauliuose: praskriejo sankryžą degant raudonai, kliudė žmogų
DABAR RODOMA
Sprogimas netoli Elektrėnų – sugriuvo namas, yra sužeistų
DABAR RODOMA
Elgesys pašiurpino – Šiauliuose rado pakartą šunį
DABAR RODOMA
Nelaimė Kaune – vyrą partrenkė, kol taisė automobilį šalikelėje
DABAR RODOMA
„Peugeot“ salto sostinėje: atsitrenkęs į stulpą vertėsi aukštielninkas
DABAR RODOMA
Krauju paženklintas vakaras Šiaulių rajone: BMW vairuotojas apie partrenktą žmogų suprato ne iš karto
DABAR RODOMA
Krauju paženklintas vakaras Šiaulių rajone – BMW vairuotojas mirtinai partrenkė žmogų
DABAR RODOMA
Rasta vieta Garliavoje, kur slepiant žiaurų nusikaltimą užkasta auka
DABAR RODOMA
Policija apie ieškomos mergaitės bylą: įvykis buvo, pagrobimo – ne
DABAR RODOMA
Pareiškus įtarimus prabilo „Grigeo Klaipėda“ generalinis direktorius
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų