„Telia Lietuva“ valdyba laukia itin svarbių pokyčių

Į telekomunikacijų įmonės „Telia Lietuva“ valdybą kaip nepriklausomi nariai siūlomi Tomas Balžekas ir Mindaugas Glodas, kurie pakeis iš jos pasitraukiančius Ingą Skisaker ir Rolandą Viršilą.

Telia  (nuotr. SCANPIX)

Tokį pasiūlymą akcininkams teikia Švedijos koncernas „Telia Company“, valdantis 88,15 proc. Lietuvos bendrovės akcijų, per „Nasdaq“ Vilniaus biržą pranešė „Telia Lietuva“. Akcininkai balsuos balandžio 25 dieną.

Buvęs bendrovės „15min“ vadovas T. Balžekas vadovauja žurnalų leidybos įmonei „Media bitės“ ir jos antrinei įmonei „Mano daktaras“, valdančiai internetinius sveikatos portalus, renginių organizavimo bendrovei „Lions Share“, yra jų akcininkas.

REKLAMA

M. Glodas yra rizikos kapitalo fondo „Nextury Ventures“ partneris ir generalinis direktorius, bendrovės Energijos sprendimų centras valdybos narys bei kelių Lietuvos startuolių vadovas.

Nei T. Balžekas, nei M. Glodas tiesiogiai „Telia Lietuva“ akcijų neturi.

I. Skisaker ir R. Viršilas iš bendrovės valdybos atsistatydina nuo balandžio 24 dienos. I. Skisaker šiuo metu dirba „Nordea“ banko Norvegijos skyriuje, R. Viršilas yra alaus daryklos „Švyturys-Utenos alus" ir „Carlsberg“ Baltijos šalių generalinis direktorius.

Nuo baladžio 24 dienos iš „Telia Lietuvos“ valdybos pasitraukia ir „Telia Company“ atstovai Stefanas Blockas (Blokas) bei Ole Stenkilas. Anot įmonės, šiuo metu kandidatų juos pakeisti nėra pasiūlyta.

„Telia Lietuvos“ valdybai vadovauja „Telia Company“ vyresnioji viceprezidentė ir Lietuvos, Latvijos bei Danijos padalinio vadovė Henriette Wendt (Henrietė Vent). Valdyboje taip pat dirba koncerno atstovas Claesas Nycanderis (Klasas Nykanderis). Valdybos kadencija baigiasi 2019 metų balandžio pabaigoje.

„Telia Lietuvos“ akcijų, kurios kotiruojamos biržos Oficialiajame prekybos sąraše.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų