„Ignitis grupė“ IPO kainos ribos – nuo 22,5 iki 28 eurų už akciją

Valstybės valdomos energetikos bendrovės „Ignitis grupės“ pirminio viešojo akcijų siūlymo (Initial Public Offering, IPO) kainos ribos yra nuo 22,5 iki 28 eurų už akciją bei tarptautinį depozitoriumo pakvitavimą (angl. global depository receipts, GDR). 

(Irmantas Gelūnas/Fotobankas)

Bendrovės vertybinių popierių prospektą patvirtino Lietuvos bankas, prospektas paskelbtas bendrovės interneto svetainėje, per „Nasdaq“ Vilniaus biržą pranešė „Ignitis grupė“. 

Siūlymas apima 20,902 mln. vienetų akcijų arba 27,8 proc. viso bendrovės išleisto akcinio kapitalo, neįvertinant stabilizavimo metu atliktų sandorių. Remiantis siūlymo kainos intervalu, listinguoti žadamų akcijų vertė apytiksliai galėtų siekti nuo 470,3 mln. iki 585,2 mln. eurų.

IPO galutinė siūlymo kaina bus nustatyta atsižvelgiant paklausos formavimo procesą, kuris prasideda rugsėjo 21 dieną 12 val. ir truks iki spalio 1 dienos 13 valandos. Šiuo metu tikimasi, kad siūlomų vertybinių popierių įtraukimas į „Nasdaq“ Vilniaus ir Londono vertybinių popierių biržas įvyks spalio 7 dieną ar panašiu laiku.

„Tai svarbus įvykis Lietuvos kapitalo rinkoje ir nauja galimybė investuotojams. Tikimės, kad tai paskatins naujų emitentų atėjimą į Lietuvos vertybinių popierių biržą ir didesnį gyventojų įsitraukimą, taip skatinant visos kapitalo rinkos plėtrą“, – pranešime žiniasklaidai sakė Lietuvos banko Reguliuojamos rinkos priežiūros skyriaus vadovas Vaidas Cibas.  

Ignitis grupės“ vertybiniai popieriai bus platinami dviem būdais – viešai Lietuvos, Latvijos ir Estijos mažmeniniams investuotojams ir neviešai instituciniams investuotojams. 

REKLAMA

Pirmumo prieš kitus teisė įsigyti naujas akcijas suteikiama „Ignitis grupės“ vadovams ir esamiems darbuotojams bei buvusiems „Ignitis grupės“ antrinių įmonių „Ignitis gamyba“ ir „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) akcininkams, kurie pardavė turėtas bendrovių akcijas oficialių siūlymų metu ir nėra pateikę skundų dėl oficialaus siūlymo, akcijų išpirkimo ar pirminio viešo siūlymo (IPO) procesų.

Valstybė šiuo metu valdo 100 proc. „Ignitis grupės“ akcijų.


Rašyti komentarą...
L
Labas SiūloteLabas Siūlote rinktis tekėj
2020-09-21 14:07:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labas Siūlote rinktis tekėjus ar perpardavinėtojus, bet nei vienas mus nepasiūlo už 1kwh energijos kaina. Kodėl tada mes turime rinktis , kad esame tokie durni ir nesuprantame, kad jie mums siūlo kate maiše pirkti, a?. Tad dėkite visas kortas ant stalo ir žiūrime ką turime. O tad jau siūlykite mus jus rinktis. Kol, to jus nepadarysite, tai ir mums nieko nesiūlykite, o pasilikite šita abra kadabra sau, gerai. Ate.


Atsakyti
0

R
Raimis
2020-09-21 10:40:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šiaip turėkite omenyje,kad čia užsienio žvalgybų darbas...kažkas norėjo pakenkti...vargšas Putinas ir visa jo valdymo administracija...eilinį kartą kažkas norėjo pakenkti jų politinei reputacijai
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų