Keleiviai negali nusipirkti traukinių bilietų – sutriko jų pardavimas internetu

Antradienį buvo pastebėta, kad sutriko internetinio puslapio, kuriame keleiviai gali įsigyti traukinių bilietus ar pasitikrinti tvarkaraščius, veikla.

 (Fotobankas)

„Lietuvos geležinkelių“ Komunikacijos direktorius Mantas Dubauskas portalui tv3.lt patvirtino, kad traukinių bilietų pardavimo sistema neveikia.

Tai, kad neveikia internetinis puslapis pastebėta apie 11 val., tačiau tikimasi, kad sutrikimai greitu metu bus pašalinti.

„Šiuo metu keleiviai negali įsigyti bilietų ar pasitikrinti tvarkaraščių. Kas sukėlė sutrikimus, tiksliai nėra žinoma, kolegos sprendžia šį klausimą. Tai, kad kuo greičiau pradėtų veikti puslapis, yra mūsų prioritetas“, – sako „Lietuvos geležinkelių“ Komunikacijos departamento atstovė Rūta Atroškaitė.

Ji ragina keleivius, kuriems kyla klausimų dėl tvarkaraščių, kreiptis į informacijos centrą ir atkreipia dėmesį, kad bilietus galima įsigyti ir bilietų kasose.

 


Rašyti komentarą...
V
Vartotojas
2020-06-23 15:22:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Grynieji ir tik grynieji! Jokio interneto ir jokių banko kortelių! Tik taip neturėsite problemų ir prailginsite savo gyvenimą.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų